Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a büdös székletem...

Mit tegyek a büdös székletem ellen?

Figyelt kérdés
sajnos elég büdös a székletem, mióta már csak az eszemet tudom... és elég kellemetlen, mert, mindig rám szólnak emiatt, ráadásul lány vagyok. nincs gyomorbetegségem, és már több mint egy fél éve, a tőlem telhető legegészségesebben étkezem. nincs valami öltet a szörnyű szagok ellen? :( annyira kellemetlen, bármit megtennék, hogy megszűntessem, vagy enyhítsem!

2014. dec. 1. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Érdemes lehúzni a WC-n, ez nálunk bevált.
2014. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem várhatod, hogy ibolyaillata legyen..:D ha tényleg egészségesen táplálkozol, akkor nem tudsz vele mit kezdeni. max az állagán tudsz változtatni a rostbevitel növelésével, csökkentésével. de amúgy az sokat segít, hogy ne terjedjen szét a szag, hogy amint kijött, lehúzod, és ezt eljátszod annyiszor, amennyiszer szükséges. emberek vagyunk mind, nincs ebbe semmi ciki. hidd el rosszabb, ha nem csak szagolni kell, de még meg is tisztogatni az illetőt..:D
2014. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Öcsém... A sz ar azóta büdös mióta az Úristen megteremtette az embert. Azért szólnak rád mert büdös a székleted? SZÉKLET! Feldolgozhatatlan táplálék,kén-hidrogén stb. Mégis milyen legyen rózsaillatú? Komolyan egy WC-ben az a legnagyobb problémája az embereknek hogy ki milyen büdöset csokizott? Nem muszály szagolni.


Egyébként ha sok fűszereset eszel, akkor kicsit csökkentsd a fűszeres kajákat, és enyhébb szaga lesz.

2014. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, ha orvosnál voltál, akkor ilyen alkat vagy, és kész, nincs mit tenni. Nade, ma már fejlődik a technológia :-) Ha nem kapsz idegbajt a "seggmosós" wc-től, ahol rögtön vízbe érkezik az anyag, akkor azt tudnám javasolni. Csökkenti a szagokat. Nézz utána a "laposöblítésű" és "mélyöblítésű" kifejezéseknek.


Meg persze majd ha lakóhelyet választotok, figyelj arra, hogy a wc jó helyen legyen, messze a konyhától, legyen jó szellőző rendszere ami jó helyre fújja ki a szagot, ilyesmi.

2014. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt: [link]


Nekem mindig helyredobja az emésztésem és csökkenti a szagokat észrevehetően. 1500 forint és bajod nem lesz egy probiotikumtól... Sokat nem vesztesz, ha nem használ és egy próbát megér.

2014. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki az az idióta, aki rádszól, mert büdös a székleted? Senkinek se rózsaillatú.
2014. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!