Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Hogy működnek az...

S. O. S! Hogy működnek az ilyen vizsgálatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Továbbtanulás előtt állok, és mint gondolom mindenkinek kell menni az orvoshoz szűrővizsgálatra az osztállyal. Mi 1 hét múlva megyünk, és ami azt illeti, hogy testsúlyt, magasságot,vérnyomást mérnek, és én nagyon nem szeretném, hogy a többi osztály társam megtudja hogy hány kiló vagyok..Nem vagyok olyan nagyon kövér, de azért nekem gáz ha mindenki tudja hány kiló vagyok.. Amilyen bunkók tudnak lenni... Hogy szokott ez menni? Hányasával mennek be? Kérhetném, hogy esetleg én egyedül menjek?? Valakinek akinek van tapasztalata, vagy tanácsa kérem segítsen.. Előre is köszönöm.!:)

2014. dec. 2. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

szólj a dokinak, hogy neked ez az intim szférádba tartozik, és csinálja már úgy legyen szíves, hogy a többiek ne lássák. ha jófej lesz, megoldja ígyis :)

amúgy meg elég szomorú, ha az osztálytársaid olyan szellemi szinten tartanak, hogy a testsúlyával is tudják cikizni az osztálytársukat..

2014. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.. hát igen sajnos.. ők még szerintem szellemileg visszamaradtak egy pár évet...
2014. dec. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!