Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Milyen betegsé...

Ez mitől lehet? Milyen betegség jelei ezek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyfolytában változik a hangulatom, van hogy leülök egy sarokba sírni (ez minden nap előfordul), van hogy teljesen kétségbeesek, és csak ülök és bámulok magam elé, teljesen összeroppanok, de van, hogy nevetek, és csinálok is valamit. De nem ez az érdekes. Hanem, hogy nagyon sokat fáj a fejem, hányingerem van, nem vagyok éhes. Mi lehet ez?
2010. jan. 31. 12:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért érdemes lenni elmenni egy szakemberhez (pszichológushoz, pszichiáterhez), mert ők meg tudnák állapítani, hogy fennáll-e valamilyen mentális probléma. Nem hinném, hogy mindenképp beléd akarnák beszélni, de ha kezdődő depressziód van, neadjisten fiatalkori skizofréniád (volt a családban bármilyen mentális probléma?), akkor én nem venném a lelkemre, ha azért nem derülne ki időben, mert "ne menj orvoshoz, úgyis csak belédbeszélik".

MEllesleg a depresszió népbetegség, és pl. ha engem valaki 5 évvel ezelőtt elküld szakemberhez, akkor nagyon sok problémát, és szenvedést megspórolt volna nekem.

Az alapján halványan úgy tűnik, mintha mániákus vonásaid lennének (egyszer fent, egyszer lent). De ezt CSAK szakember állapíthatja meg.

Menj, hogy megtudd nincs bajod, vagy amíg még nem késő, és nem rontja el a következő 5-10 évedet a depresszió. Nekem eddig öt évembe került.


[link]

2010. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mért nem érsz rá? Talán túl sok mindent belezsúfolsz az életedbe.
2010. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem 30fajta tunetem van:-(Es mentalis betegseget allapitottak meg,ha ez megnyugtat leirnam a tuneteimet neked1Mindenesetre jobbulast kivanok neked!Tuneteim: fejfajas,szemfajas,nyomas a fejben,nyelesi nehezseg,gomboc erzese a torokban,almatlansag,almossag,faradekonysag,panik rohamok,szivveres,elpirulas(fej-mellkas),minden vegtag egyideju izomfajdalma,remeges,hasi puffadas,rendszeres hanyas,gyomorsavtultermelodes,ejszakai izzadas,elenk almok,mellkasi szorito erzes,nehezlegzes,hiperventilacio,sotet karikas szemek,munkakepesseg csokkenese,siras,sertodekenyseg,masoktol valo fuggoseg,migrenes fejfajasi rohamok a bevasarlokozpontokban(ahol nagy a feny,es zaj)labikra gorcsok,izuleti fajdalmak!Amit megallapitottak:szorongasos -depresszio es szomatizacios zavar 22/L mindenkeppen vizsgaltatsd ki magad,mert nalam sajna mar 4eve vannak mindenfele tunetek,es csak most derult feny a betegsegemre,es mar kezelnek,3honapja,azota jobban is vagyok! Sok szerencset,jobbulast mihamarabb!
2010. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ja nem irtam le ,hogy alig tudok enni,keveset eszek,fogytam,remelem jobban leszel!Kitartas!
2010. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!