Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom 4 hónap alaltt másodjá...

A párom 4 hónap alaltt másodjára került kómába. Nagyon aggódok érte. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Amikor csak tudok, ott vagyok bent a kórházban, mellette. Nagyon aggódok érte.

2014. dec. 6. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És mi történt?
2014. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ne érts félre sajnállak mindkettőtöket, de bírom azokat a kérdéseket, amiket át sem gondol az ember mielőtt kitesz.

Legalább azt írd meg miért került kómába.

2014. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Mièrt ide tetted a kérdést?

Ja tudod,dühös vagy,mert nem tudsz dugni:/

2014. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Istenem, ez szörnyű, először is kitartást mindkettőtöknek! Mindenképpen maradj mellette, beszélj hozzá, mindenképpen éreztesd vele, hogy "vissza" akarod kapni, mást nem igazán tehetsz sajnos... Sok erőt kívánok nektek!
2014. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, #3-as! Napok óta alig alszom, stresszes időszak ez.


Szeptemberben kishijján agyon verték, most pedig autóbalesete volt.

2014. dec. 6. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Agyonverték,gondolom keménykedett.

Balesetezett,gondolom gyorsan hajtott,kemènykedett.


Nem kell kemènykedni:/

2014. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most erre nem tudok mit tanácsolni. Arra kérheted meg, hogy vigyázzon magára, de egy baleset bárkivel megtörténhet. Esetleg arra készülj fel, hogy lehet nem lesz a régi.
2014. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, "baleset" üzenném a fejvadászoknak, hogy elszúrták...
2014. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Mit tudom én hanyas vagyok, ha érdekel nézd a százalék alapján, de te nem igazán akarsz velünk megosztani részleteket. Miért verték agyon (min 10 mondat), autóbalesete, hogy történt? Ki hibája volt? Ittas állapotban volt? Ha ezeket az "apróságokat" nem tudjuk, mégis hogy segítsünk?
2014. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Talán keresni kellene egy normális párt.


24 éves vagyok, általános iskola óta egyszer sem kellett verekednem, pedig olyan helyen élek, ahol van pár cigány, akik nem éppen a békés természetükről híresek. Arról nem is beszélve, hogy ahol félholtra vernek valakit, ott azért nagy indulatok lehettek.

Autóbaleset. Talán normálisan kellene közlekedni...


A leírásod alapján vagy a világ legpechesebb emberével jársz, vagy egy kihaénnem faszagyerekkel, aki keresi a bajt, és most kihúzta a gyufát karmabácsinál.

2014. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!