Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell még hogy...

Mennyi idő kell még hogy folyékonyan beszéljek angolul? (SOS)

Figyelt kérdés

Igazából ha beszélnek hozzám általában teljesen megértek mindent.Dalokban is értem mit énekelnek.Barátnőmnek is általában én szoktam fordítani a zenéket :DD

kb 7 éve tanulom az angolt de kisebb nagyobb megszakításokkal

Olyan érdekes mert akármit megértek már akkor is ha folyékonyan mondják de a mondatokat összerakni nehezebb

Miért?

18/L


2014. dec. 8. 21:29
 1/2 A kérdező kommentje:

Suliban most heti 7 angolom van

Régebben kevesebb volt.

Lehetséges amúgy hogy én a zenék által tanultam meg angolul?

Mert nagyon szeretek énekelni és általában mindig meg is néztem a jelentését a zenének magyarul is

Lehet hogy innen értem az angolt ennyire?

2014. dec. 8. 21:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Egészen más érteni és beszélni, de ha a lexikális tudás megvan, akkor nagyon hamar elérhető a folyékony beszéd. Legjobb, ha angol anyanyelvű beszélgetőpartnert keresel (akár neten, Skype-on - sokan vállalnak ilyesmit megfizethető áron, ha "baráti alapon" nem találsz senkit).
2014. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!