Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szepen es folyekonyan szeretne...

Szepen es folyekonyan szeretnek angolul beszelni? Hogyan tanuljam meg a nehezebb szavak kiejteset? Van esely ra, hogy kb 2-3 honap alatt megtanulok rendesen folyekonyan beszelni?

Figyelt kérdés

Az alapokat nagyjabol mar tudom, csak az igeidok kicsit nehezek es nem nagyon tudom megjegyezni mikor melyiket kell hasznalni, angolul beszelni tudok , van egy csomo baratom akivel angolul beszelek, viszont a fontosabb dolgokat mint pl: egy etteremben vagy varosban , orvosnal hogy kell beszelni azokat nem igazan tudom ://

Szeretnem minnel hamarabb megtanulni, nyaron utazom kulfoldre szoval muszaj minnel gyorsabban. Bar igy neten keresztul nem sokra fogok menni, de addig amig nem talalok egy magantanart ez is sokat segitene. :/

Erdekel minden ami az angol nyelvvel kapcsolatos,azok a szleng szavak amiket hasznalnak,kifejezesek stb.


Aki tudna segiteni az legyszives irjon, nagyon halas lennek! Koszonom elore is!



2014. ápr. 14. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, hogy megint őszinte legyek én már jóideje használom az angol nyelvet, de főleg a szakmámban és eléggé passzív módon.


Ha Neked akkora szerencséd van, hogy vannak angol barátaid is, akikkel élőben tudsz beszélgetni, akkor tulajdonképpen nem értem mi a gondod? :-)


BESZÉLJ SOKAT! JÁTSZÁTOK EL, HOGY Ő AZ ORVOS ÉS TE VAGY A BETEG... :-)

2014. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem eloben beszelgetek velek, hanem neten keresztul :/// Szoval.. maximum majd itthon gyakorlom :/
2014. ápr. 15. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!