Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán extrasystolém van?

Talán extrasystolém van?

Figyelt kérdés
Nagyonsok alkalommal végeztek már ekg t nálam biztos már tartok 20 nál de soha nem mutatott ki bajt a szivemmel tiszta volt mindig az ekg-m. De 1 honapba egyszer ha ideges vagyok elöjönnek ezek az érzések mikor érzem hogy 2 gyorsat ver egy kimaradás 2-3 másodpercre és utána elkezd nagyon gyorsan verni.de 1 honapba egyszer kétszer ha ideges vagyok elöjönnek ezek az érzések mikor érzem hogy 2 gyorsat ver egy kimaradás 2-3 másodpercre és utána elkezd nagyon gyorsan verni. ez extrasystolé lehet?

2014. dec. 12. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24 órás EKG monitorozás is volt?
2014. dec. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az még nem
2014. dec. 14. 11:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Jó, akkor kérj egy beutalót kardiológiára! A ritmuszavarok diagnosztikájában ugyanis a 24 órás EKG az egyik legfontosabb vizsgálat. Hiába néznek neked normál EKG-t, ha akkor éppen nincs ritmuszavarod semmi eltérés nem lesz. Továbbá ezt mindenképpen ki kell vizsgálni, mert bele lehet halni egész fiatalon is a ritmuszavarokba.
2014. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és ha egy honapba csak 1-2 van akkor ? nm tudom melyik nap kérjem a 24 orás ekg t
2014. dec. 14. 17:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy csak egy kettőt érzel lehet több is. De a szükséges vizsgálatot a kardiológusnak kell eldöntenie.
2014. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm akkor mindenképp kérek 1 beutalot :)
2014. dec. 14. 17:08
 7/14 A kérdező kommentje:
És még valamit ide leirok ha már ittvagyok akkor jelentkeznek ugy hogy érezzem is mikor jön az ösz és általába öszön visszaesek a pánikbetegségbe nemtudom miért de tavaly fedezték fel ezt és azota nyáron elmult de most megint jönnek elö a tünetek.
2014. dec. 14. 17:10
 8/14 A kérdező kommentje:
A panaszok amiket fent elsoroltam utalhatnak amugy extrasystoléra?
2014. dec. 14. 17:11
 9/14 A kérdező kommentje:
és neurovegetativ az idegrendszerem.
2014. dec. 14. 17:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Az extrasystole egy ártalmatlan kis rendellenesség, ami minden ember esetében előfordul. Általában meg sem érezzük. Amit te leírtál az lehet komolyabb ritmuszavar is peexitációs szindróma járulékos köteggel például.
2014. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!