Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek 1 évben 2 szer...

Ha valakinek 1 évben 2 szer volt migrénes fejfájása mennyi az esély arra hogy többször előjön? Hogyan lehetne megelőzni? Miket kell elkerülni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 12:46
 1/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


A migrén oka jelenleg - tudomásom szerint - még nem ismert.

Nekem is szokott lenni évente egyszer-kétszer. Semmivel nem tudom összekötni, hogy mikor jön, sem aktivitással, sem étkezéssel nincs kapcsolatban.

Azt tapasztaltam viszont, hogy migrén előtt kb. 20 perccel elkezdek kis fénypontokat látni. Na, ilyenkor veszek be Quarelint vagy, ha az nincs, akkor Algopyrint és No-Spa-t. Ez eddig bejött.


Remélem, segítettem.

2014. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem színes csíkok jötten eddig és az egyik szememmel szinte nem is láttam olyankor..remélem nem kell alkalmaznom de köszönöm a tippet :)
2014. dec. 15. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg egy olyan megoldást találtam, hogy többet soha nem lesz migrénes fejfájásom...(régebben 2 algo, vizes borogatás, sötét és síri csend kellett és hányingerig ment... )
2015. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát én hánytam is és csak az alvás segített és utána sem az igazi..a háziorvosom Apranaxot írt fel...mondjuk azóta nem is volt migrénem..remélem nem nagyon kell már szenvednem vele
2015. márc. 4. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!