Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aggódok a barátnőm miatt. Mi...

Aggódok a barátnőm miatt. Mi miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze egy lánnyal. Nagyon vékony testalkatú . Most 18 éves. Elég gyakran van rosszul, többször elájul. Azt mondta,hogy ez 8.os kora út van nála, szóval kb 4 éve. Volt már kórházban is kivizsgáláson, ott azt mondták a stressz miatt. de nekem ez így furcsa, nehezen hihető... Most megint elájult a suliban, és beutalták vérvételre, de azt mondta a doki,hogy lehet,hogy pajzsmirigy.


Ezeket mondta tünet gyanánt,hogy ezeket szokta érezni:

Előtte mindig fáj a fejem meg hányingerem van , aztán nagyon gyorsan ver a szívem és a fülemben azt hallom a szivverésem mást nem nagyon...szóval ha szólnak hozzám sem hallom meg mert csak a szívemet hallom, ha pedig néha hallom hogy mit mondanak akkor már nincs erőm válaszolni. Meg szoktam foltokat látni és ez a folt meg a hallás ez mind egyszerre történik mindig. Aztán ha lefekszem akkor néha segit de általában jön a szokásos elájulás....


Nagyon aggúdok érte. Szerintetek mitől lehet ez? Meg mi van, ha okadszorra sem találnak nála semmit??? Nagyon aggódok érte... Köszönöm a válaszokat.



2014. dec. 15. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
enni szokott?
2014. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szokott. Nem túl sokat, de szokott.
2014. dec. 15. 20:15
 3/21 anonim ***** válasza:
mi az a nem sok? mit evett legutoljára és mennyit, amikor láttad?
2014. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
például ma 1 órát találkoztunk. 1 kürtöskalácsot evett akkor ott elöttem. De haza kellett vinnem, mert már nagyon rosszul volt, de most nem ez az ájulós tünete volt, hanem úgy fogalmazott,hogy mindene fáj. pl torka feje, picit szédül....
2014. dec. 15. 20:28
 5/21 A kérdező kommentje:
ja és állítása szerint nincs a kettő között összefüggés....
2014. dec. 15. 20:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet túl alacsony, vagy túl magas a vérnyomása. De akár ez pániknak is a tünete lehet. Ha nagyon kevés folyadékot fogyaszt, vagy túl keveset, esetleg rendszertelenül eszik, akkor a cukrával is lehet gond.
2014. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem pajzsmirigy-alulműködésem van és ugyanilyen rosszullétek szoktak ràm jönni, lehet ott talàlnak majd valamit. De lehet vérszegénység, vérnyomàs...
2014. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, ha aggódsz, ezek figyelmeztető tünetek. Ne hagyd annyiban, járjatok a végére. A szüleit ismered esetleg? Nekik is aggódniuk kellene.
2014. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Amikor mondta a doki a pajzsmirigyet, utánaovastam. neki inkább a túlműködés a sanszos sajnos.... De majd a várvátelen kiderül két hét múlva... :/

A családjában mindenki egészséges, szóval ezen sem tudok elindulni.... Inni szokott rendesen az biztos.

2014. dec. 15. 20:38
 10/21 A kérdező kommentje:
ismerem a szüleit, de ők nem tudnak ennél többet tenni, minthogy a kórházban kivizsgáltatták.
2014. dec. 15. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!