Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aggódok a barátnőm miatt. Mi...

Aggódok a barátnőm miatt. Mi miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze egy lánnyal. Nagyon vékony testalkatú . Most 18 éves. Elég gyakran van rosszul, többször elájul. Azt mondta,hogy ez 8.os kora út van nála, szóval kb 4 éve. Volt már kórházban is kivizsgáláson, ott azt mondták a stressz miatt. de nekem ez így furcsa, nehezen hihető... Most megint elájult a suliban, és beutalták vérvételre, de azt mondta a doki,hogy lehet,hogy pajzsmirigy.


Ezeket mondta tünet gyanánt,hogy ezeket szokta érezni:

Előtte mindig fáj a fejem meg hányingerem van , aztán nagyon gyorsan ver a szívem és a fülemben azt hallom a szivverésem mást nem nagyon...szóval ha szólnak hozzám sem hallom meg mert csak a szívemet hallom, ha pedig néha hallom hogy mit mondanak akkor már nincs erőm válaszolni. Meg szoktam foltokat látni és ez a folt meg a hallás ez mind egyszerre történik mindig. Aztán ha lefekszem akkor néha segit de általában jön a szokásos elájulás....


Nagyon aggúdok érte. Szerintetek mitől lehet ez? Meg mi van, ha okadszorra sem találnak nála semmit??? Nagyon aggódok érte... Köszönöm a válaszokat.



2014. dec. 15. 20:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Laikusként én a vérnyomásra gyanakszom.
2014. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
ma is rosszul lett. Haza kellett vinnem. :(:( Nem igenmehet, ez így tovább. Más ötletetek nincs,hogy mi lehet?? Félek,hogy most is eredménytelen lesz a vérvétel.. :(:(
2014. dec. 16. 21:05
 13/21 anonim ***** válasza:
Ötletekkel nem sokra mész. Addig kell vizsgálni míg ki nem derül mi baja.
2014. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
tudom. de ők, már feladták. Nem szeretne már dokikhoz járni, mert feleslegesnek érezi. Lehet,ez nagyon komoly, (akár halálos) betegég?
2014. dec. 16. 21:46
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés a dolog.
2014. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt valószinüleg észrevették volna főleg ilyen fiatalon. Stressztől lehet ha ezt mondták orvosok. Nalunk mindenképp jobban tudják.
2014. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De mi stressz éri?Csak az iskola... az miatt ájulna el minden nap mostmár?? én nehezen tudom elhinni valahogy... :S
2014. dec. 16. 22:03
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez azért annál bonyolultabb, szorongàs, stressz, pànik... Nem tudom milyen vizsgàlatok voltak eddig nem àrt vérnyomàst, vércukrot, pajzsmirigyet megnézetni, írod, hogy nagyon vékony, anorexia kizàrva?
2014. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem vékony,hogy anorexiás legyen. 52 kilós

Sajnos nem tusom milyen vizsgálatai voltak, nem ismertem még tavaszal, és igencsak nem szereti ezt a témát

2014. dec. 16. 22:15
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha semmi eredmény nem lesz, akkor pszichiátriára is elnézettek, mert akkor valószínűleg valamilyen pszichés problémája lehet. Csernus egy előadásában hozott egy példát egy lánnyal, akinek hasonló tünetei voltak és nála sem találtak semmit. A végén kiderült, hogy szorongott.
2014. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!