Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe gerincferdülés itthon...

Enyhe gerincferdülés itthon végzett gyakorlatokkal rendbe hozható-e normálisan?

Figyelt kérdés
Illetve még az lenne a kérdésem, hogy ez az "enyhe" kifejezés vajon hány fokot jelent, vagy olyankor nem beszélünk fokról? A fokját hogyan állapítják meg?
2014. dec. 19. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon kevés a gyógyuláshoz. Méga jelenlegi állapotot sem képes fentartani.
2014. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valaki megtudja esetleg cáfolni,

és a magyarázat részre is tudnátok válaszolni?

2014. dec. 19. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, rendbehozható.

de előtte el kell menned dokihoz, aki megállapítja a fokot, elmész egy lehetőleg magán gyógytornászhoz, aki csak veled foglalkozik, és kb. 5 alkalom alatt betanítja neked a saját problémádra való tornát. amit, ha rendszeresen csinálsz, akkor rendbejössz.

nekem is van gerincferdülésem, kb. 5 fokos, én lusta voltam, keveset tornásztam, nem minden nap, és aztán meg egyáltalán nem, csak sima sportot, de nekem nem lett rosszabb. persze azért jobb lenne, ha egyenes lenne.

és még felnőttkorban is ki lehet tornával egyenesíteni,csak hosszabb ideig tart. így jobb, ha minél hamarabb megcsinálod.

2014. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem akkor végzem a gyakorlatokat, amit külön előállítottak a számomra. :))

A fokot meg nem írták az ambuláslapomra, ezért fogalmam sincs róla, hogy mennyire vészes.

2014. dec. 19. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!