Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék itthon tenni...

Mit tudnék itthon tenni ezzel? (talán gerincferdülés) (KÉP)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon magam alatt vagyok. Van egy lány akit nagyon tetszik de nem merek odamenni hozzá megszólítani, amíg rendbe nem teszem magamat. Az első problémám az a görbe hátam, ami szerintem a sok üléstől lett ilyen, és szinte minden nap ezzel piszkálnak suliban ami ami miatt már nagyon magam alatt vagyok. A másik meg hogy a mellkasom jobb fele valamiért kijjebb van mint a bal oldal, ezt a betegséget nem nagyon ismerem. itt a kép róla (a fenti piros vonal ahogy állok az alsó meg hogy hogy van "elferdülve") [link] mit tudnék itthon vele tenni? kapcsolatba lehet a lúdtalpammal? Itthonra milyen tornákat tudnátok ajánlani?

2014. jún. 8. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Na jó, azért ez csak egy kifogás, hogy emiatt nem mész oda a lányhoz, egyszerűen csak gyáva vagy, a hátadnak ehhez semmi köze. Szóval ha összeszedted magad és elkezdtél végre dumálni a lánnyal, akkor kérj azért majd időpontot az ortopédiára és ott megmondják, hogy mekkora mértékű a gerincferdülésed, a képen én nem látok semmi rendelleneset.
2014. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem kifogás, sok lánynál számít a külső stb de a kérdés nem erre a részre irányult. Apám meg kicsit hülyén áll hozzá ezekhez amikor mondom neki hogy menjünk már el ortopédiár erre az ő válasza hogy ugyanmár ott mit tudnak csinálni és így mindig elhalasztódik. De ebből már elegem van mert érzem nem lesz ennek igy jó vége . :(
2014. jún. 8. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak apádnak adok igazat! Bár lehet más szempontból ítélem el az orvosokhoz futkározást. A mellkasoddal semmi probléma. Szinte nincs is olyan ember aki 100% ig szimmetrikus
2014. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít a külső, csak éppen a te mellkasoddal semmi gond nincsen. Egyébként az enyém ennél sokkal ferdébb, valóban gerincferdülés okozza, soha nem érdekelt esztétikai szempontból és egyetlen pasim sem vette észre. Magával a gerincferdüléssel viszont érdemes foglalkozni minél hamarabb és szerencsére nem kell apád beleegyezése ahhoz, hogy megnézesd az ortopédián.
2014. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mdozer válasza:

Vegyél fel egy pólót és úgy csajozz.

Amúgy ortopédia mielőtt azt mondják, hogy műtét, mint egyeseknek.

Hidd el, én irigylem a tested:D

jaa aki meg csúfol emiatt, azt rúgd szájba:)

2014. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát engem nem úgy neveltek hogy mindjárt üssek nem vagyok az a fajta de ortopédián nagyon gondolkozom csak hát eddig még egyedül nem mentem orvoshoz. :)
2014. jún. 9. 08:05
 7/7 anonim ***** válasza:

szia,

mennyi idős vagy?

én olyan típus vagyok, hogy mindig mindennel orvoshoz fordulok. ez néha jó, néha már én is nevetek magamon :)

ha szeretnéd megvizsgáltatni magad, akkor menj el. ha egyedül nem akarsz menni, győzd meg az egyik haverodat, hogy kísérjen el.

sok sikert :)

2014. jún. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!