Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok kakilni es nagyon...

Nem tudok kakilni es nagyon faj a hasam, mit tegyek? Sos

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem tudok elmenni nagywcre mikor a baratommal vagyok(tudom hogy nagyon egeszegtelen tartogatni,mindent megprobaltam de kenytelen vagyok ugy kakilni hogy egy hazban vagyunk..),es pentek delutan ota egyuttvagyunk,most arra keltem hogy nagyon faj a hasam,erzem hogy "tele vannak" a beleim,elmentem wcre valamennyit tudtam de nem sokat,nem lett jobb. Gondoltam kavezok egyet hogy meghajtson de utana visszaaludni nem tudnek..gyogyszer erre nincs itthon :( 1 oraja szenvedek,mit csinaljak?
2014. dec. 21. 01:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

4:44-es vagyok

Utolso: Sajnos az speciel nálam nem játtszik, lehet hogy a kérdezőnél sem. Többször is vittem be telefont a wcre páromnál, de mindig amikor nekiállt fájni, akkor eltettem, mert teljesen rosszá vált a telefonozás. Szerintem nagy görcsök közepette nehéz másra figyelni, sőt fájdalmasabbá teszi a görcsölést.

A mai fiatal anyukák sem selfieztek szülés közben.

Ezt persze viccnek szántam. xD

De így van, nem?

2014. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a fájdalomra gondoltam, hanem arra tényre hogy más tudhatja hallhatja hogy wc-n van a kedves illető. Hogy azt elfelejteti esetleg.
2014. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár megnéznék azért 1-2 szelfiző éppenhogyfrissanyukát. :)
2014. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Probaltam mar telefont vinni hogy elterelje a figyelmem,nem igazan valt be..tegnap ittam egy kis langyos citromos vizet meg olajos salatat,es aztan el tudtam menni wcre es jobbann lettem,utana napkozbe is voltam es atlagos normalis szekletem volt,viszont most megint arra keltem hogy faj a hasam,es kene wcznem,de nem sikerult.ittvan bennem csak kemeny es keptelen kijonni..most is ittam egy pohar langyos vizet es eljottem a wcre,sikerult valamennyi de meg mindig faj a hasam meg erzem hog van bennem...:((((
2014. dec. 21. 23:17
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gáz a helyzet, akkor az nem opció, h hazaugrasz fél órára? Vagy akár valami étteremben, kávézóban, stb. Kimész sminket igazítani, így nem tudja, h mit csinálsz és az sem baj, ha kint vagy 10 percig, hiszen egy sminkigazítás eltarthat addig simán. :)
2014. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
Ha nagyon zavar menj el hipnoterápiára.
2014. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Tegnap este mar egyed voltam,es ugy nem sikerult...tegnap elott azthittem hogy csak azert nem,mert tartogattam 3 napig, es "beszorult",de hogy tegnap este is ez volt,nem ertem miert.
2014. dec. 22. 06:09
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont egyél valamit, ami meghajt. Erőspaprikát vagy szilvát (befőttet, lekvárt), vagy akár tejbegrízt és fél óra múlva rágcsálj el 3 savanyúuborkát... :D
2014. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Illetve keserűsót is tarthatsz otthon ilyen problémásabb alkalmakra. Azt megnézem hogy tartod vissza. :) Az egészségedre persze vigyázz. Oxytarm is meghajt, és még pucol is. Ha ilyen irányba mész egyél sok spirulínát naponta hogy meglegyenek a vitaminok nyomelemek. Vigyázz magadra.
2014. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Próbáld ki a laevolacot az nkem is segített :) már 4 napja nem kakiltam és ittam laevolacot ami 1-2 órán belül segített.
2014. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!