Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok kakilni es nagyon...

Nem tudok kakilni es nagyon faj a hasam, mit tegyek? Sos

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem tudok elmenni nagywcre mikor a baratommal vagyok(tudom hogy nagyon egeszegtelen tartogatni,mindent megprobaltam de kenytelen vagyok ugy kakilni hogy egy hazban vagyunk..),es pentek delutan ota egyuttvagyunk,most arra keltem hogy nagyon faj a hasam,erzem hogy "tele vannak" a beleim,elmentem wcre valamennyit tudtam de nem sokat,nem lett jobb. Gondoltam kavezok egyet hogy meghajtson de utana visszaaludni nem tudnek..gyogyszer erre nincs itthon :( 1 oraja szenvedek,mit csinaljak?
2014. dec. 21. 01:34
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Koszi nektek is!

Kezdek nagyon aggodni,most tudtam kakilni de feketes szinu,es tegnap este is az volt..utana neztem,azt irta hogy lehet attol ha olyat eszel,pl cekla,es en ettem azt tegnap elott de nem letezik hogy az ket nap mulva is urul.. Felek hogy valami komolyabb a dolog,belso verzes,daganat..

Nem is tudom hogy elmenjek-e Karacsony elottt gyorsan orvoshoz,vagy mit csinaljak. :(

2014. dec. 23. 04:35
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Na mi a helyzet veled? Voltál dokinál?
2014. dec. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Szia,aranyos vagy hogy erdeklodsz!

Igazabol megneztem rendesen es hat csak igen sotetbarna volt,de azota vissza is allt vilagosabbra,minden nap tudok menni wcre szoval nincs gond. Viszont ha a szerelmemnel/masnal vagyok/itthon vannak vendegek vagy a wc elott jarkalnak akkor keptelen vagyok. Probalok dolgozni ezen mert eleg nehez igy,de eddig keves sikerrel,nemtudom miert egyszeruen keptelen vagyok. :(

2014. dec. 27. 06:47
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Azóta sikerült valamit csinálni ezzel? Én csak otthon és benzinkutakon tudok nagy dolgot intézni,se suliba sem kórházba nem tudtam, mütétemnél is kamuztam,hogy tudtam ,de nem közben meg már 1 napja kell de nem jött, mikor haza értem az volt az elsö,hogy ráülök a wcre. Van ismerösöm aki még pusilni sem tud máshol és hasmenése se volt SOHA pszihés betegség,durva és hihetetlen. Szóval ezzel csak óvatosan.
2017. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!