Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális dolog az, ha átalszom...

Normális dolog az, ha átalszom az egész délelőttöt?

Figyelt kérdés
Helló! Ha tudok (amikor másnap nem kell dolgozni), szeretek hajnali 2-3-4 óráig fenn lenni. Utána persze délig-kettőig nyomom a szunyát. Néha csodálom azokat az embereket, akik este 9-kor leteszik a feneküket és már alszanak is, reggel 5-kor meg fenn kukorékolnak. Társadalmilag az éjszakai alvás lenne a normális. Hogyan lehet átprogramozni a szervezetemet erre?

2015. jan. 3. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Ne is mond. Ma hajnali 3-kor feküdtem és délután fél1-kor kelltem. :D Én is iylen vagyok, nem értem hogy lehet lefeküdni este 10-kor. Nincs ezzel semmi gond. Esti baglyok vagyunk, hajnalban am. is jobb filmek menek a tv-ben. Én pl. hajnali kettőkor zenét halgattam. :D Társadalmilag normális? Ne viccelj már ki nem szarja le, hogy a többség mikor fekszik? :D Szerinted társadalmilag normális embert ölni? Nem, mégis megteszik, akkor te miért ne maradhatnál hajnalig fent? :D
2015. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valahol természetes, hogy az ember tovább fentmarad ha nem kell másnap meloznia. Viszont jó lenne ha nem lenne ilyen nagy eltérés, mert így csak összezavarod a szervezeted (ha pl. vasárnap alszol 14:00-ig akkor nem leszel fáradt még 23-kor, így a hétfőnek annyi).

Szóval probálj meg hétvégén is max. éjfélkor elmenni aludni és felébredni 9-10 körül. Igy nem fogod annyira összezavarni a szervezeted és könnyebben fogsz időben elaludni este.

2015. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!