Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El fog múlni a szúró fájdalom...

El fog múlni a szúró fájdalom a mellkasomban, a hátamban és a kezemben?

Figyelt kérdés

Pár napja szúr a mellkasom, a hátam és a bal kezembe, valamint a nyakamba is belesugárzik. Sokat idegeskedek, halálfélelmem van. Babát szeretnénk, de nem sikerül. Tegnap voltam a háziorvosnál, mert azt hittem, tüdőgyulladás. Írt fel Xanax-ot, és Cataflam-ot.

Szerintetek mivel kössem le magam? El fog múlni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2007. dec. 11. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Xanax-ot én is szedtem /vigyázz mert rá lehet szokni/ szorongásra adják. Nálam pánikbetegséget állapitottak meg kb 10 évvel ezelőtt. Kezdetben gyógyszereket szedtem ami ugyan segitett de a problémát nem szüntette meg. Mi is szeretnénk már kisbabát, ezért elhatároztam, hogy abba hagyom a gyógyszert. Az orvosoktól áttértem a természetgyógyászokhoz. Ne érts félre semmi bajom a dokikkal, de bizonyos betegséget lelki uton kell gyógyitani és nem gyógyszerekkel. 2 éve járok egy természetgyógyászhoz. Gyógyszert már nem szedek és jól érzem magam. Remélem tudtam segiteni. Mielőbbi gyógyulást kivánok!
2007. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg szorongás jele lehet nálad. Én egy kis lájtos sportolást javasolnék, stresszoldásra kiváló!!! Viszont ez csak tüneti kezelés, inkább a szorogás okát kellene kideríteni és megszüntetni.Addig amíg ezt nem teszed meg bocs, de inkább halaszd el a babavállalást.Mind a babának mind pedig magadnak jót teszel vele. A stresz miatt egyébként lehet, hogy nem is jönne össze a babó. És lehet, hogy a Xanax mellett sem lehet teherbe esni.
2008. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az elöttem szólókkal! Annyit mondanék még, hogy szerintem is várjatok, mert előjöhet a szülési depresszió is és akkor már nehezebb lenne a dolog. Tudakold meg magadtól, mitől lehetnek ezek a tünetek, élj boldogan a pároddal és akkor jöhet a baba!

Sok szerencsét és boldogságot és mialőbbi gyógyulást kívánok! Puszi

2008. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A HOVA tabletta nekem bejött.

De mióta a szorongás oka megszünt, azóta ez sem kell.

2008. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek a többi hozzászólóval.Annyit tennék még hozzá,hogy tarts önvizsgálatot találd meg az okot,ebben a jóga sokat tud segíteni!!!!!
2008. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ez a szúrás érzés meg amiket leírtál az nekem is voltak, és kiderült, h ez azért volt, mert nem sportoltam eleget.. de mostmár minden ok.

csak ebben tudtam segíteni, ja meg sztem sportolj te is valamit, és járj sokat társaságba. az minden búra jó :)

2008. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, egészen biztosan. Csak legyél kitartó
2015. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!