Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már a balszerencse...

Most már a balszerencse okozza a rákot?

Figyelt kérdés

[link]


Mindössze azt nem értem, hogy ez a véletlen,ez a balszerencse miért gyakoribb a világ fejlettebb részen?

Pl. Magyarországon


Miért gyakoribb ott ahol sokat esznek,ahol sok húst esznek,ahol sok az adalékanyag, a vegyszer a stressz,ahol szétesik a család, stb.



2015. jan. 6. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok állatot hormonkezelnek és ki tudja milyen tápszerekkel tömnek tele. Pl a csirkét is pár hét után már levágják (azt hiszem 6). Egy normális, háznál tartott csirke közel 1 év után kerül olyan állapotba, mint a tápozott 6 hetes csirke.

Miből gondolod, hogy amit megeszel, az jó? Fejletlenebb országokban nincsenek ilyen eljárások.


Nagyvárosban pedig rossz a levegő, tele van káros anyaggal, ami szintén nem kedvező az egészségre nézve, nem beszélve a sok idióta, büdös dohányosról, akiket nem is sajnálok.


Az idegesség és a stressz szintén rizikófaktor, legfőképp a bélrendszert érintő rosszindulatú betegségek esetén.

2015. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cikkírónak előbb meg kellett volna tanulnia helyesen írni és fogalmazni. Én így ennek nem tudok hitelt adni, nagyon komolytalan az egész. Mellesleg ha valaki rossz géneket örököl, az nem szerencse? Tudtommal nem én döntöm el, mit örököljek, hanem a véletlen.
2015. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jövő héten majd mást írnak, én már nem adok az ilyen cikkekre.
2015. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!