Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha "nem szeretem...

Mit csináljak ha "nem szeretem" magam?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal, nem vagyok kibékülve a kinézetemmel, nem tetszem magamnak (fogszabályzós, erős csontozatú és látszik nagyon, kicsit pattanásos és nem múlik el, a hajam mindig úgy áll mintha nem fésülködtem volna meg ilyenek). Szerintetek egyszer fogok tetszeni valakinek? Mert én már nagyon unom, hogy ennyire félresikerült lettem -.-" mit csináljak, hogy ne ez legyen magamról a véleményem? :/

13/L


2010. febr. 5. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem láttalak még, de biztos vagyok benne, hogy nem félresikerült, hanem csak 13 éves vagy. A hormonjaid most kezdenek el "dolgozni" ezért pattanásos a bőröd és ezért zsíros a hajad. El fog múlni. A fogszabályzód nem marad örökké a szádban, ami marad utána az egy szép fogsor. Az erős csontozat sem biztos, hogy baj, van akinek határozottan az tetszik. Magasságra még nőni fogsz, a megfelelő helyeken gömbölyödni, a derekad meg karcsúsodni fog. Feltéve, ha figyelsz az étkezésedre, eleget sportolsz, és nem hízol el. Adj időt magadnak, hogy a kislányból nő legyen. Bár manapság elég ritka a szép szőke herceg fehér lovon, de az igazi biztos eljön érted is.
2010. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még alakulsz,nyugi;) A fogszabi is eltünik majd,akárcsak a pattanások,hajadat egy profi fodrász megcsinálja...

Sportolj járj fitnessezni és meglásd pár év múlva egy igazi nő lesz belőled..,ez egy ilyen kórszak,túl kell élni:)

2010. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia:)

ne aggódj, most pont abban a korban vagy, amikor minden apró hibát meglátsz magadon, vagy olyat látsz magadon, ami neked nem tetszik:)

idővel ez elmúlik:)biztos vagyok benne, hogy nagyon szép lány vagy, csak most semmi sem tetszik magadon...ez teljesen normális ebben a korban:)

biztos, hogy van valami amire büszke vagy magadon, ami tetszik...mondd magadnak, hogy "szépek a szemeim, szép a hajam, szép a kezem formája" ilyesmi:)

amúgy pedig még nagyon sokat fogsz ám változni, az alakod is, az arcod is, a bőröd is, a hajad is minden:)

pár év és bombacsaj leszel, hidd el nekem:) még nagyon fiatal vagy, serdülsz...változol:)

és azt felejtsd el, hogy félresikerült vagy, mert NEM!mindenkiben van valami szép és értékes, és te is az vagy:)

majd lesznek olyanok, akiknek pontosan olyan lányra lesz szükségük mint te, és nagyon szeretni fognak téged úgy, ahogyan vagy:)

sok sikert:)

2010. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt sokaig jo a onertekelesem. Nem voltam magammal megelegedve. En is 13 vagyok. Csak mar kilabaltam ebbol az allando panaszkodasbol. Tudom, nekem vagyok vilagszep, viszont vannak egyeb elonyeim. Peldaul az alakomat es a hangomat sokan irigylik. Majd, ha leveszik a fogszabalyzodat, buszke leszel az egyenes fogaidra, a pattanasok kesobb eltunnek. Nem sikerultel felre, hidd el. Ha egy kicsit is hiszel Istenben, tudhatod, hogy o melled is teremtett valakit. Lehet, hogy sohasem fogsz magadnak tetszeni, de Istennek, es a szeretteidnek annal inkabb. Tudom, ezzel nem mondtam sok jot. Igazabol az a legfontosabb, hogy megbekelj a kinezeteddel, mert ha meg vagy magaddal elegedve, masok velemenye csak ugy lepereg rolad. Sok sikert az utra a helyes onertekeles fele!;)
2010. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) megpróbálom megkeresni, hogy mi az ami tetszik, amúgy a szemem színe tetszik, sötétebb kék :)
2010. febr. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!