Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan tablettat keresek amit...

Olyan tablettat keresek amit műtét elott szoknak beadni a betegeknek (bátoritó tabletta). Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

Bátoritó tabletta arra jo hogy a beteg ne a mutet elott viszakozzon mikor meglatja a mutoasztalt :D

Szoval ilyen keszitmeny keresek ami patikaban recept nelkul is kaphato.Ismertek ilyet?



2015. jan. 10. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem recept nélkülit nem fogsz találni, úgy tudom olyanokat osztanak ki, amelyek vénykötelesek és orvos írhatja fel őket.
2015. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Passiflora ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy az a "bátorító tabletta" valami nyugtató, ami vényköteles.


Te milyen célre keresnél valami hasonló szert?

2015. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nenevessetek ki,inkabb ertekeljetek azt hogy a megoldast igyekszem keresni.Csak nemakarok feszult es ugyetlen lenni egy csaj elott.Fiatal bulizos sportolo srac vagyok.De most komolyan mondom szerelmes lettem.Es ha a csaj a kozelembe van akkor lefagyok:) Ezt szeretnem valahogy kikuszobolni..
2015. jan. 10. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, azt úgy hívják, hogy Dormicum, és egy erős nyugtató, inkább altató :-) Vény nélkül ilyet nem fogsz kapni, és jobb is így, mert ezeknek a gyógyszereknek lehet egy mellékhatása, hogy kicsit gátlástalan leszel. Alkohollal keverve pedig úgy bealszol, hogy Zacher karjaiban ébredsz!


A csajhoz sok sikert, nincs szükséged ilyenekre :D

2015. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es ha veszek novenyi alapu nyugtatot,ami recept nelkul is kaphato.Akkor attol lehet hogy lazabb lennek? Nemiszok alkoholt.
2015. jan. 10. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Az segíthet.
2015. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmmm, na akkor én most ide kommentelek, hogy a kérdezőnek vissza kelljen olvasnia ezt a kérdését, amit írt 6 éve :D
2021. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6 éve hogy műtöttek te jó ég :)
2021. jan. 19. 01:02
 9/9 anonim ***** válasza:
No és még azóta eltelt lassan még 3 év, de én nagyon kíváncsi vagyok. Kedves kérdező, mi lett a szerelemmel, a lánnyal? Találtál valami gyógynövény alapú nyugtatót ami segített?
nov. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!