Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, ugyebár...

15 éves vagyok, ugyebár fejlődő szervezet. De mégis. Fogynom kéne. Most kezdjek el komolyabban elkezdeni fogyni, vagy várjak még? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

160-162 centiméter vagyok, 57kg-60kg, nem tudom pontosan. A combjaim nagyok, hasam hájas (de tényleg), tokám is van. Sokat sétálok, hetente járok lovagolni(az nem tudom, hogy segít-e) táncolok minden nap, és mostanában nem eszem olyan sokat. Én egyenesen undorodom magamtól, s mindig bő pólókat veszek fel, hogy ne lássák az "alakom". Hogy kéne lefogynom? Járjak el konditerembe, fussak és diétázzak? Tippeket!


15/L


2015. jan. 13. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogyókúrázni bármilyen korban lehet, csak ésszel kell csinálni.


A kondi és a futás segít, és nagyon jó szokás, érdemes a fogyás után is élni vele. Ételeknél csökkentsd az üres kalóriákat (fehér kenyér, rizs, krumpli, cukor, pékáru stb), helyette teljes kiőrlésű gabona és zöldségek.

2015. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!