Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Az elhasznált energia több,...

"Az elhasznált energia több, mint amennnyit a szervezet a táplálkozással bevisz. " - így kell fogyni?

Figyelt kérdés
A fentebbi mondatot egy honlapról idéztem. A kérdésem a következő lenne: Ha én egy nap 1600 kalóriát fogyasztok, de mindennap futok egy órát, amivel kb 500 kalóriát égetek el, akkor az azt jelenti, hogy nem fogytam semmit, mert a bevitt kalória mennyiség nagyobb, mint amennyit elégettem fizikai munkával? Vagy csak én nem értelmeztem jól a mondatot? Mert nem igazán tudom elképzelni azt, hogy aki 1 órával kb 500 kalóriát éget, annak a fogyáshoz napi 400 kalóriát kell bevinnie, mert az semmi. Tehát ha ma futok, akkor kb 1100 kalória fog bennem """ megmaradni """... ez így akkor most nem jó?
2010. szept. 8. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

ja, a lélegzéshez, emésztéshez, kiválasztáshoz, keringéshez meg nem kell energia, mi??? kimaradt a bioszóra 7-ben, mi???


[link]

2010. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem maradt ki, viszont igazad van. Kösz.
2010. szept. 8. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!