Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért korog folyton a hasam?

Miért korog folyton a hasam?

Figyelt kérdés
Hónapok óta folyamatosan korog a hasam, ha eszek, ha nem. Voltam orvosnál, de nem írt fel semmit, azt mondta, hogy ő is ilyen volt, talán a vizsgák előtti izgulástól, de nekem valószítűleg nem ettől van, hiszen ha teljesen nyugodt vagyok, akkor is korog. Nagyon zavaró, és kellemetlen is. Mit tegyek? Aki tud kérem segítsen!
2008. aug. 20. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom, hogy az orvosod mennyire vizsgált meg, de nekem van egy ismerősőm, akinek pajzsmirigy alulműködése van, és igen lassú az anyagcseréje. Szóval neki egyfolytában "korog" a gyomra. Én a biztonság kedvéért azért valahogy kiharcolnék az orvosomnál (ha már másképp nem megy) egy alapos kivizsgálást. Ártani biztos nem árt. Az én orvosom például ha látja, hogy régen voltam vérvételen, akkor elküld, csak hogy lássa, minden rendben van-e. Szóval szerintem menj vissza a dokihoz és ne hagyd annyiban a dolgot.
2008. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Mindenhogy menj el egy vérvételre. Én februárba voltam ilyen pajzsmirigyvizsgálaton, és csak egy egyszerű vérvétel volt, sztem megéri elmenni, és ha nincs is bajod, akkor is kitudod zárni ezt a lehetőséget.

Sok szerencsét

2008. aug. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!