Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet? Ma délután óta...

Mi lehet? Ma délután óta folyton mocorog a hasam

Figyelt kérdés

úgy érzem, hogy nagywc-znem kell, de amikor odáig jutottam (este), eléggé erőlködnöm kellett, meg valami folyadék, nyálkás, fehéres is jött ki belőlem második próbálkozásra széklet helyett. máskor is volt már hasmocorgás, de sikerült, és utána abbamaradt. a nyálkás dolgot pedig egyáltalán nem tapasztaltam még. nem emlékszem, hogy olyat ettem volna, amit eddig nem. viszont hét elején intézhettem utoljára nagydolgot.

18 éves vagyok; rák meg ilyesmi elég valószínűtlen, ugye?

az lehet természetes is? csak a nyálkás dolog ijesztett meg kicsit.


2010. ápr. 15. 22:13
 1/3 A kérdező kommentje:
lehet esetleg attól, hogy zuhanyzásnál víz, vagy torna közben levegő került a végbelembe?
2010. ápr. 15. 22:14
 2/3 A kérdező kommentje:
ja és elég sok levegő jött ki
2010. ápr. 15. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:

hát as nyálkás fehéres dologhoz nemnagyon tudok hozzászólni, annyi jut az eszembe h sok zsíros étel fogyasztása után a széklettel együtt, ami ilyenkor amúgyis nyálkás, ürülhet egykis ilyen nyálkás-fehéres cucc is.


a rák eléggé nemvalószínű.


sztem vegyél gyógyvizet, hunyadi, ferencjózsef, vagy mira, higítsd fel langyos vízzel, idd meg és várd a hatást. összefosni nemfogod tőle magad, de megindítja a székletedet. kikailod magad és minden rendbejön

2010. ápr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!