Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire károsak a fogamzásgát...

Mennyire károsak a fogamzásgátló tabletták?

Figyelt kérdés

Mindenféle tapasztalatra kíváncsi vagyok, bár már eldöntöttem, hogy nem fogok szedni, de azért érdekelnek az ezzel kapcsolatos élmények.

Sok ismerősömnél - barátnőmnél volt hízás vagy épp kóros fogyás, depresszió, fájó mell, pattanások és más mellékhatások. Vagy csak az én fogtam ki ezzel kapcsolatban ilyen tapasztalatokat?



2015. jan. 16. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

ma már nem olyan károsak mint régen!

én már 14 éve szedek (közbe kétszer szültem)

nekem bevált. a bőrőm szép,hízni híztam de az nem a tabletta miatt volt..,a mellem még soha nem fájt.


én azt szeretem a legjobban benne hogy a mensim mindig szinte órára pontosan ugyanakkor jön meg(sőt el is tolhatom ha pont rosszkor jönne meg) és csak 3 napig tart.

2015. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen egyéni, hogy kire milyen hatással van. De nyilván ha minden második nő belehalna a szedésébe, akkor nem terjedtek volna el:D

A környezetemben volt példa mindenre:

- van, aki x éve probléma és mellékhatás nélkül szedi

- van olyan, akinek se szedés alatt, se utána nem volt problémája

- van olyan, akinek a szedés alatt nem volt gondja, de utána a korábban pontos ciklusa teljes káosz lett és nem esett teherbe

- van olyan, aki tüdőembóliát kapott

- van olyan, akinek a libidója csökkent, más gondja nem volt, utána gond nélkül teherbe esett

- van olyan, akinek jóindulatú daganat lett a mellében


Persze igazából nem is lehet szétválasztani, hogy mi az, ami a tabletta miatt volt, és mi az, ami csak a szedés után volt, de nem miatta.

Ha nem akarsz szedni, ne szedd, ennyi.

2015. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!