Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok fölkelni reggel,...

Nem tudok fölkelni reggel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok!!

Korán nem tudok elaludni, későn alszok el és reggel vagy nem ébredek föl a telefonra vagy tudtomon kívül kinyomom és alszok.

Mit tehetnék?



#telefon #reggel #fölkelni
2015. jan. 19. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már olyan, hogy arra ébredtem: uhh túl világos van a reggel 8-hoz, hát nem is 8 volt pedig volt ébresztőm. Bár semmi fontos dolgom nem volt. Amikor tudom, hogy fontos dolgom van másnap akkor pár óra alvás után is felkelek az ébresztőre, nálad nincs ilyen? Állítsd max hangerőre had szóljon és tedd minél távolabb, hogy fel kelljen kelllni rá. Én múltkor pár óra másnapos alvás után is felkeltem emrt tudtam, hogy menni kell. :D
2015. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen periódusom. Én ilyenkor aludtam pár órát délután, éjszaka pedig ugyanannyit virrasztottam, mint a du. alvások előtt. Aztán mikor ágybabújtam, hogy alszok, legalább 5 percig mondogattam magamnak, hogy berögzüjön, hogy 8kor felek, 8kor felkelek, 8kor felek ... Menni kell ide- oda, menni kell ide - odda, felkelek 8-kor ... stb. Nálam bevált :)
2015. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 2-4 órát aludtam, sokszor előfordult, hogy fel sem ébredtem, úgy nyomtam ki az ébresztőt.

Szóval sokan vagyunk így. Ciki elkésni, úgyhogy én 3 ébresztőórát állítok már be, ha nagyon fontos, hogy felkeljek. A telómon pedig alapjáraton 4-5 ébresztési időt állítok be 10-15 perc különbséggel. A legkorábbinál még van időm kávézni, üldögélni, az utolsónál meg kapkodhatok. Ha hatszor csörren az agyadba a telefon, ott már nehezebb elaludni.

A második ébresztőt pedig a szoba másik végébe teszem, hogy oda kelljen érte mennem, persze visszafekszek utána, de mégis kihoz a nagyon mély állapotomból.

2015. jan. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem egyedül laksz, akkor kérj meg valakit, hogy keltsen fel mindenáron. Ha egyedül vagy, akkor kérj telefonos segítséget, fontosabb vizsgák, események előtt mindig felhívott anyukám vagy párom, ha beszélgetsz valakivel meg közben kimászol az ágyból, nem nagyon lehet baj. Az ébresztőt meg tedd jó messze az ágyadtól és ha egyszer kimásztál, ne bújj vissza, moss arcot, igyál kávét, vagy amit szoktál.
2015. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!