Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Náthás vagyok. Köhögök,...

Náthás vagyok. Köhögök, sípol, hörög a tüdőm, a kilégzés nehéz. Ez asztma, vagy csak a náthától van?

Figyelt kérdés
aztolvastam, hogy alergiából lehet asztma. 2 héten keresztül bevoltam "zárva" egy légtérbe 2 nyullal, szörnyü volt, ugyanis kiderült hogy iszonyatosan alergiás vagyok rájuk. lehet, hogy ezmiatt lettem asztmás, vagy ez hülyeség ?
2010. szept. 15. 04:15
 1/7 anonim ***** válasza:
hát akkor nem lehet, hanem biztos :)
2010. szept. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki tudsz belőle jönni, mert ha megszűnik az allrgizáló anyag jelenléte, akkor elvileg a tünetek is, de idő kell.

Amivel meggyorsíthatod, hogy minél több antioxidánst* és immunerősítő vitamint* szedsz. Illetve, bármennyire is nem fogadják el sokan, de a táplálkozásnak oroszlánszerepe van az allergia-hajlam kialakulásában. Jó hír azonban, hogy nem visszafordíthatatlan. Az ún paleolit étrenddel* vissza tudjuk állítani a szervezetünket annak természetes mivoltába.



*google rákereshetsz, én nem akarok itt reklámozni

2010. szept. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Hát pedig most reklámoztad. Szerintem a legnagyobb hülyeség ez a paleolit étrend. Egyáltalán nem az allergizáló ételeket kerüli.

Kérdezőnek: Ne szenvedj, magától nem mindig múlnak el a tünetek. Menj orvoshoz. Ha már gyógyszerrel helyrehoztak, utána könnyebben tudod tünet mentesen tartani az allergiát.

2010. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
allergiám elvileg elmúlt, nyár vége óta eljöttem a nyulaktól :( voltmorvosnál, aztmondta jó náthás vagy. irt fel két gyógyszert és elküldött de nem segítenek : /
2010. szept. 15. 07:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a tüdőgondozóba. Itt foglalkoznak az asztmával a hozzáértő orvosok, és az allergia által kiváltott hörgő problémákkal.
2010. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben :) köszönöm a válaszokat !
2010. szept. 16. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még mindig nem múlt el, akkor ez segít. [link] Nekem tökéletesen megszüntette a asztma okozta szenvedéseket, amin a gyógyszerek sem segítettek.
2011. febr. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!