Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor kellene elmondjam a...

Mikor kellene elmondjam a barátomnak, akit csak nemrég ismerek, hogy epilepsziás vagyok? Meddig várjak ezzel a titokkal? Ti szakitanátok ezért?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hű, ekkora sötét parasztot.. már ne is haragudj. Nem azért volt, perszepersze....
2015. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, de egy bunkó paraszt volt a barátod, és hidd el jobbat érdemelsz!

Ne keseredj el, Te nem tehetsz semmiről, és inkább az a szégyellni való, hogy ilyen primitív f...fejek vannak, mint ő volt!

Te attól még semmivel se vagy kevesebb, mert ebben az állapotban benne vagy, sőt!

Én a pasid helyében inkább örültem volna, hogy elmondtad, és onnantól kezdve még jobban vigyáznék rád.

Nekem van egy barátnőm aki ebben a betegségben szenved és mégis van párja már majdnem 3 éve, és nagyon szeretik egymást, a fiú mindent megtenne érte.

Hidd el, aki normális az elfogadja ezt, hiszen ilyesmiről senki nem tehet, aki meg nem fogadja ezt el, az jobb is, hogy lelép!

2015. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!