Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor kellene elmondjam a...

Mikor kellene elmondjam a barátomnak, akit csak nemrég ismerek, hogy epilepsziás vagyok? Meddig várjak ezzel a titokkal? Ti szakitanátok ezért?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mielöbb mondd el neki. Ha igazán szeret nemfog emiatt szakitani veled,inkább segiteni fog. Neked pedig minden jot :)
2015. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!!
2015. jan. 23. 18:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy buta, ez nem titok, hanem egy betegség, amin nincs semmi szégyellnivaló. Az életedet is megmentheti, ha a barátod tudja, hogy mit kell tennie azonnal, amikor rohamot kapsz. Ha emiatt szakít veled, akkor jobb is neked nélküle.
2015. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát erről nem árt azért, mielőbb tudnia. például nem erőltet akkor stoboszkópos diszkót, ha amúgy meg oda menne, stb. vagy neadjisten egy roham esetén tudná mit kell tegyen.

ha ez miatt elhagyna akkor nem is szeret.

2015. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy betegség, szerencsére mondhatni tünetmentes vagyok, rohamom már több mint 10 éve nem volt. Viszont bevallom szégyellem mert nem egy mindennapi betegségről van szó ...
2015. jan. 23. 18:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld,hisz nem tehetsz rola. Mondd el :)
2015. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szégyellni a nemi betegségeket kell, nem ezt.


Én meg kényszerbeteg vagyok, az sem mindennapi betegség, ráadásul ennyi erővel "bolondnak" is titulálhatnának. Régen kaptam rá dilibogyót a dilidokitól, de már nem kell.


Bárkinek mondtam eddig az mélységesen lesz..rta, mert baromira nem érdekel senkit. Mintha csak azt mondtam volna, hogy aranyerem van.


Ja és ráadásul laktóz és gluténérzékeny vagyok és amúgy már másfél éve nem esek teherbe, szóval egy igazi evolúciós selejtnek is nevezhetném magam, de furcsa mód van férjem és vannak barátaim.


Még senki sem menekült el tőlem a fejét fogva, sőt igazából semmi különösebb hátrányos megkülönböztetés nem ért soha.


Szóval kénytelen vagyok normálisnak érezni magam.

2015. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

miért kéne szégyellni a nemi betegségeket előző? nekem is volt már, és nem azért mert egy k**va vagyok, vagy nem fürdök, hanem mert közös fürdőben, wc-ben, vagy akár egy wc papír miatt is össze lehet hozni (nőgyógyász mondta!)

általában a betegség nem egy olyan dolog, ami miatt szégyenkezni kell. akkor sem, ha ritka. ahogyan a szemed színéről nem tehetsz úgy erről sem, aki másképp gondolja nagyon primitív lenne.

2015. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam, másnap már 360fokos fordulatot vett és az eltérő életstilusunkra fogva befejezte ... Rákérdeztem hogy nem e inkább a betegség e az oka, de azt mondta hogy az nem lenne akadály mert a szeretet nem ismer határokat ... akkor meg miről is beszélünk?
2015. márc. 1. 10:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, kérdező! Viszont örülj, hogy szétmentetek, biztos nem szeretett komolyan.. Aki ennyiért elhagyja a szerelmét, az egy igazi tapló...
2015. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!