Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet rossz kategoriaba irom,...

Lehet rossz kategoriaba irom, de ez tunt a legjobbnak. Segitetek?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas gondom, ez pedig a labszagom, ami sajnos olyan eros, hogy cipon keresztul is erezni... Az egesz kb. tavaly tavasz vegen kezdodott, akkoriban egy kinai cipot hordtam, es ereztem hogy valami nem okes, igy hát cipomet egy Adidas Neo-ra csereltem, ami kb. 1-2 hetig nem is budosodott, de aztan ugyanugy mint a kinai... Azota mindig kulonbozo lab spray-eket veszek, hogy elnyomjak de semmi... Labat minden nap mosok, de ez sem er semmit. Nagyon utalom már, mert olyan igenytelennek erzem magam es igy gatlasos leszek, minden teren. Mit tegyek? Keressek fel egy orvost? Ezugyben milyen orvos tudna segiteni?

2015. jan. 31. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha orvoshoz szeretnél menni, akkor szerintem keresd el a házi orvosod, ő majd elmondja hogy hogyan tovább. Ám pár trükköt próbálj ki, mentő ötletnek nem rosszak, legalábbis a családban beváltak. Mégpedig a cipődből a lábszagot úgy tudod kiszedni, h ha egy éljelre szódabikarbónát öntesz bele. Benne hagyod egész éjjel, reggel megfogod, kiöntöd és annyi. A lábadra meg használhatsz ecetes, vagy ugyan úgy szódabikarbónás lábfürdőt. Remélem segítettem :) Ha esetleg kipróbálod akkor írj légyszíves, hogy be e vállt nálad.
2015. febr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az orvost javaslom, mert ez lehet egy makacs lábgomba is.
2015. febr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oke a szodabikarbonasat kiprobalom, de a cipobe csak ugy ontsem bele??
2015. febr. 1. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak simán öntsd bele, reggel meg kiöntöd belőle.
2015. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oke koszi :)
2015. febr. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!