Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iskola miatt lehetek depressziós?

Iskola miatt lehetek depressziós?

Figyelt kérdés
Mivel idén felvételizek minden percem be van osztva. Egy ideje már nem érdekel az egész,ha itthon szóba jön dühös leszek és rám jön a sírhatnék. Sőt már egyre többet sírok majdnem minden nap mert nem tudom azt csinálni amit szeretek mert nincs rá időm. Van külön angolom,matekom, előkészítők stb... Mit tegyek?

2014. nov. 25. 22:28
 1/6 anonim válasza:
Nem kell rá sokat tanulni, sőt nem is nagyon lehet, a felvételire a saját tudásoddal mész amit 8 év alatt szedtél össze, nem kell depressziósnak lenni, én is 1 éve estem át a felvételin, én is dühös voltam, meg semmi kedvem se volt, de ha a jegyeid jók, akkor adjon motivációt az, ha pedig nem annyira jók, akkor én adjak neked motivációt, azzal, hogy én 3-as tanuló voltam de csak a lustaságom miatt, a felvételit pedig megírtam azt hiszem 66 pontra, ami nem rossz, sőt egyik legjobb lett az osztályomban, persze, aki 70 felett ír az már egy stréber :) No para. :D ...és hozzáfűzöm nem egy szakmunkás, szakközép iskola volt ahová jelentkeztem, hanem egy elég erős gimnázium és felvettek, neked is menni fog! :D Sok sikert 15/F
2014. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 26. 17:24
 3/6 anonim válasza:

igen, lehetsz a suli miatt en is tavaly folveteliztem es szimten sirtam es duhos voltam (bar nem jartam elokeszitokre, mert tudtam, hogy menni fog magyar 94%, maek 82%) de annyit mondogattam hogg bestersszeltem

bar az idei evem nehezebb, napi 6 orat tanulok, tobszor kiborulok, sokan mondjak, h megeri, szentem nem eri meg hogy okos legyek, de kozben egy idegroncs, de a szuleim igy latjak jonak, hogy kemeny gimibe jarjak, hat nem tok mit tenni, csak azt tom mondani, tarts ki! minden rendben lesz!

am ez a sirasos depi inkabb csak lanyokra jellemzo (15/L)

2014. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iskola miatt ne légy depressziós. Gondolj csak bele ha felnöt leszel és nemtalálsz munkehelyet vagy ha lesz is és nembirod elviselni az ottani körülményeket akkor mi van ? Hány éves vagy ? Ha ugygondolod nemszeretnél tanulni csak betanitott munkákra takaritásra, baromfifeldolgozoi állásra ilyesmikre számithatsz.
2014. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szeretnék gimibe járni, csak az lenne már jó ha a felvételire való hajtás abbamaradna
2014. nov. 27. 06:56
 6/6 anonim válasza:
Nem az iskola miatt vagy depressziós. Egyszerűen kamasz korban vagy, majd kinövöd és tán az eszed is megjön. Tanulj, az a dolgod.
2014. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!