Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normalis, hogy ilyeneken...

Normalis, hogy ilyeneken gondolkodok folyamatosan?

Figyelt kérdés

Szerintem nem normalis,hogy ilyeneket gondolkodok.

Szinte mar betegesen varom a halalomat,de nem azert mert olyan rossz eletem van,semmi ilyesmi,csak nagyon kivancsi vagyok.

Kivancsi vagyok mi lesz utana,hova megyek,egyaltalan mi lesz velem,erezni fogok-e valamit,vagy a pokolra jutok,esetleg a mennybe? Vagy egyaltalan letezik ez a ket hely/dolog? Vagy reinkarnalodok,vagy szellem leszek vagy egyeb mas,vagy hogy ezek leteznek-e egyaltalan?Egyszeruen annyira foglalkoztat a tema,hogy hihetetlen. Minden szabad percemben ezen kattogok...



2015. febr. 3. 21:33
 1/3 anonim válasza:
100%
Az utóbbi napokban pont ugyanezen szoktam gondolkodni akár órákon át :D de szerintem ez normális még, de ha már betegesen ezen gondolkodsz úgy, hogy már másra se bírsz odafigyelni, szerintem gyorsan menjél pszichológushoz vagy valami hozzáértő emberhez :)
2015. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is elszoktam néha gondolkodni ezen, hogy mi lesz ha meghalok, hova kerülök és szerintem ha nem a nap 24 órájában ezen gondolkodsz akkor normális
2015. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xeniah ***** válasza:
Ha ennyire foglalkoztat a téma, érdemes lenne mélyebbre ásni, hogy ne meglepetésként érjen a dolog, ha kiderül, hogy a halál utáni sorsod a mostani életed/döntésed függvénye. ;)
2015. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!