Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi (lyen) volt az eddigi...

Mi (lyen) volt az eddigi legcikibb orvosi vizsgálatod?

Figyelt kérdés
Legmegalázóbb, legkínosabb, legszégyenlősebb stb. Kort/nemet is lécci!
2010. febr. 9. 23:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly valami fölfázásos nyavalyám volt, nem akart múlni, és elküldtek az urológiára. Doki felületesen megvizsgált, majd intett a nővérnek. A nővér egy 180 centi magas, hosszú fekete hajú, olyan 26-27 év körüli csaj volt, tipikus kosár- vagy kézilabdás, nálam magasabb, és nem is csúnya. Szólt, hogy menjek át vele a másik helyiségbe. Ott közölte, hogy rúgjam le a rövidgatyám meg a szandálom (nyár volt), plusz az alsót is, és guggoljak föl a heverőre. Hm, nyeltem egy rohadtnagyot, de engedelmeskedtem. Közben fölhúzott egy gumikesztyűt, és hozott egy üveget, azt elém tette, majd minden figyelmeztetés nélkül fölnyúlt a seggembe a hosszú, tűhegyes ujjával. Előbb meglepődtem, aztán meg irtózatosan kínosan éreztem magam. Majd a másik kezével elkezdte a farkamat nyomkodni, és kipréselt belőle valamit az üvegbe. Ilyen eszeveszettül gáz szituációban még az életbe nem voltam. Közben ahogy oda hozzám lehajolt, kicsit szétnyílt a köpenye a lába között, azonnal lenézett, és összerántotta. Bazeg, ő nézhet (sőt, nyúlkálhat), előttem meg a kivillanó bugyiját szégyelli, ezen is jól kiakadtam. (Ami még külön irtózatosan cikivé tette a dolgot: mezítlábas papucsban volt, és világosan látszott, hogy neki van nagyobb lába, mint nekem fiú létemre – és láttam, hogy ő is észrevette. Brrrrrr.) (F/19)
2010. febr. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen történt, h életembe először elmentem nőgyógyászhoz egyébként most 22 vagyok! Nagyon féltem remegett minden porcikám a szokásos kérdések után mondta, h akkor most üljek fel a székbe tárjam szét a lábaimat és lazuljak el! Na én annyira féltem, h nem tudtam ellazulni inkább feszítettem erre elkezdett velem ordibálni, h mi bajom? és bár csak 3 percig tartott a vizsgálat én mégis egy örökké tartó fájdalomnak éreztem! Ő mondta, h csak nehezítettem a vizsgálatot és ez az én bajom! Nagyon kínos volt na azóta se mentem még el egyszer se hozzá, mert TUTI,hogy megjegyzett magának:)
2010. febr. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kegyetlen nogyogyaszt, ahelyet, hogy szepen beszelt volna veled ordibalt. Es meg mondjak, hogy nem kinos az elso vizsgalat. Nekem is el kellett volna mennem nodokihoz valami gomba gyanu miatt, de most hallod jol meg ilyesztettel, eddig is feltem, de most meg jobban:S

Nekem meg szerencsere nem volt ilyen ciki helyzetem. Remelem nem minden nodoki ilyen kegyetlen, az elsonel meg normalis hogy felsz, ezt o is tudhatta volna.

Ferfi vagy no volt?

Bocs az offert!

15/L

2010. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Begyulladt a mandulám. Elmentem az orvoshoz, írt fel gyógyszert. Én a két hét alatt beszedtem a gyógyszert, de mentem végig suliba, mert adott egy hét felmentést tesiből. Gondoltam, hogy akkor menni kell. Aztán nem múlt el és visszamentem. Megint írt fel gyógyszert, de nem mondta, hogy otthon kellene maradnom. Én megint mentem suliba. Visszamentem amikor ez is elfogyott, mert azt mondta, hogy látni akar. Bemegyek, megvizsgál, erre kérdezi, hogy mennyi igazolást adjon. Mondom, semennyit, mert végig voltam iskolába. Csodálkozva mondja, hogy annyira egyértelmű volt, hogy itthon kellene maradnom (akkor mi a f*sznak adot felmentést?). Aztán közölte, hogy most már mindegy, de eddig nem kellett volna mennem. (Nem volt lázam és nem fertőztem, mielőtt meggyanusítana valaki, hogy terjesztetem a kórt a suliban.)

f/16

2010. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
15:43-as hát igen nem volt egy szép élmény, de szó szerint nem könnyítettem meg a dolgát! Neked meg ha valami bajod van akkor menjél el nyugodtan gondolom rossz napja volt vagy én nem tudom amúgy azóta voltam már másik dokinál ő viszont nagyon kedves volt és megértő bár én akkor is szorongtam ő meg erre elkezdett viccelni velem szóval a másikkal már nem volt problémám!
2010. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%

15:43 vagyok!

Remelem en is egy jo nogyogyaszhoz megyek aki megerto, es nem fogok ki majd egy ilyen rosszat.

Jol megnezem, hogy kit valasztok, hogy ne viselkedjen igy velem.

2010. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Pffffff első nőgyógy., 18 évesen. Nah, gondoltam, adjuk meg a módját, legyen csajszi és magánrendelő, ott majd biztos a lehető legkíméletesebben bánnak a magamfajta kezdővel.

A rendelő szuper volt, ám indításképpen közölték, nemám alulsemmi, itt teljesen meztelenre kell vetkőzni... A következő az volt, hogy a dokinő nem tudta valamiért rendesen kitapintani a méhem. Miután hosszasan nyomkodott, hogy már azt hittem, beszakad a hasfalam, megkért, emeljem még följebb a lábaim, sőt, fognám meg őket a kis kezemmel, és húznám teljes erőből magam felé (fönna levegőben), közben a csípőm tolnám ugyanígy kifelé, hátha akkor a méh kifordul vagy közelebb jön a szabadba vagy mittomén. Ááááá. Aztán így folyatta a nyúlkálást, de az eredménnyel még mindeg nem volt megelégedve, mert végüla fenekemebe is benyúlt, hátha onnan majd eléri. Hát annyira gáz volt az egész, hogy azt el nem tudom mondani.

2010. febr. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

nem semmi! :S

szerintem az a dokino nem ertett hozza.

2010. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

Nekem két ciki is volt.

Beteg voltam és nagyszüleimhez mentem suli helyett.Olyan toppot vettem fel ami lyukas volt már, mondván: " Úgysem láttja senki!" Igen ám, csak elvittek a dokihoz ás ott ültem lyukas toppban.

Fogorvosnál voltam, és ahogy szoktam előtte megmostam a fogam. Erre azt mondja, van valami féhér izé a fogaim tövén, már a múltkor is volt, de akkor betudta annak, hogy nem alaposan mostam meg.

Szerencsére nem leordította a fejemet, hogy miért nem mosok fogat, hanem azt mondta bíztos csak a tövét nem mostam meg rendesen, vagy túl fluoros a fogkrém.

De akkor is CIKÍÍÍÍÍ volt.

2010. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 10 éves lehettem, valami orrfolyós- köhögős rémség tört rám. Doki kiadta a parancsot: felsőt levesz, nagyokat lélegez, satöbbi. Engedelmesen lehúztam a felsőmet, aztán..

- Anyuka, dehát csak tííííz éves! - Rikkantott fel ő, a melleim láttán.

Merthogy, nem két darázscsípés bukkant elő, hanem két kisebb narancsnyi cickó. Egyébként nem vagyok szégyenlős típus, nem igazán vettem fel az esetet. Azért belegondolva elég ciki helyzet- bennem szerencsére inkább viccesnek maradt meg. :)

2010. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!