Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitsen valaki, hogyan...

Segitsen valaki, hogyan tegyem rendbe magam, és mi bajom lehet? 17l

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal,sem a testemmel,és mostanában más problémák is előjöttek.

Hála a génjeimnek, olyan testalkatot örököltem,amit utálok.Magas vékony vagyok, kicsi cicijeim vannak, a testtartásom olyan mint egy kérdőjel, sehova sem tudok hízni,csak hasra megy minden.Ez ellen mit tehetnék?

Nagyon száraz a hajam mostanában,tiszta lapos,töredezett és a bőröm feltűnően száraz, kisebb-nagyobb darabokban nagyon száraz,látszólag is, kezd hámlani,fehéres színű.Naponta úgy 1 - 1,5 liter vizet iszom meg,de eddig még nem volt ilyen.Fogalmam sincs miért van ez,valaki tudna segíteni?


2015. febr. 4. 13:37
 1/5 A kérdező kommentje:
a mensim mára kéne de még nem jött...és tünetek sincsenek.
2015. febr. 4. 13:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Aktív napi szintű sportot, tornát javasolok neked. A bőrgyógyászt keresd fel, hogy megnézze a bőrödet, mert tisztázni kellene, hogy mi az? A tartásod a mozgástól rendbe fog jönni, és a pocak is eltűnik. A melled az még fog nőni, legalább nem lóg. A hajadra tegyél heti egyszer olíva olajat pakolásnak és szedjél rá Hair-Revall kapszulát! Gyógynövényben tudod megvásárolni és olcsó, megbízható készítmény.
2015. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
zzt elfelejtettem írni, hogy naponta 2x1 mokkáskanál Ligetszépe olajat vegyél be a bőröd és menstruációd is rendbe hozhatja. Szedjél még Bérescseppet is.
2015. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Lehet hogy a mozgáshiány áll ezek mögött, mert nyáron mikor sokat sportoltam ez nem jelentkezett,csak amitóa ilyen ramaty idő van és alig mozdulok ki.

2015. febr. 4. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, jól érzed! Mindenképp menj levegőre is és sétálj nagyokat. Ha sportolsz, az önbizalmad is növekedni fog, és jobban érzed majd magad bőrödben.
2015. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!