Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a pánik ellen?

Mit tegyek a pánik ellen?

Figyelt kérdés

Olyan periódusa van most az életemnek, amikor nagy döntéseket kell hoznom, nagy erőfeszítéseket tennem, megtartani a kapcsolatot a párommal, bízni benne és nagyon remélni, hogy meg tudjuk oldani a köztünk lévő távolságot (több ezer km). Ezzel foglalkozom kb 0-24-ben. Nagyon rosszul és keveset alszom (hajnal 3-kor alszom el). Napjában többször elkap a kétségbeesés és az euforikus öröm (szerelmes vagyok) - nem vagyok skizofrén, még mielőtt valaki erre gondolna, hanem hihetetlen nagy hangulatingadozásaim vannak!

Szedek magnéziumot, az valamennyire megnyugtat. 3 nap alatt bevettem 1,5 levéllel. A végtelenségig nem akarom magam gyógyszerezni. Érzem, hogy ki kellene kapcsolódom, a barátaimmal lenni, de nem ér rá senki. Pedig ez megnyugtat (pár órát skypeoltunk az egyik barátnőmmel, nagyon megnyugtatott és kikapcsolt).

Ma egy fél órára elkezdtem filmet nézni, mert már nem bírtam a tehetetlenséget. Persze, hogy ekkor keresett a barátom. Fél óra múlva válaszoltam, elérhető, de mással beszélget. Hihetetlenül nagy erőfeszítéseket teszek azért, hogy utána tudjak menni külföldre és nagy dolgokról mondok ezért le, nem akarom, hogy azt érezze nem fontos nekem (hogy nem válaszoltam) és ezért legyen vége! Pánikba estem (nem hiszti, nem kétségbeesés, pánik - volt már ilyenem). Mit tehetnék, hogy rendbe szedjem a lelkem, ha éppen nem ér rá senki? Nagyon nehéz.



2015. febr. 4. 18:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!