Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongas sok gondolkozas...

Szorongas sok gondolkozas panik es felelem ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy panikrohamom nem volt olyan nagy de napokig tartott es addig addig huztuk amig a vegen a korhazba be kellett menni es ott voltam egy ejjel es mondtak hogy gad generalizalt szorongasos rendellenesseg ok megnyugodtam haza jottunk vagyis nem haza masoknal vgayok mert nem merek haza menni mert fosok egyedul mar mindent bemeselek magamnak szedek anti depit meg kiegeszitot hatnak azert jol de ha meg jol vagyok akkor is ragodom valamin mindig kitalalok valamit csak hogy gondolkozzak egyszeruen semmi sem a regi nemtudom hogy leszek kepes haza menni allandoan torom a fejem es nemtudom kikapcsolni jajj mi lesz jajj most jol vagyok de miert? Mindent elolvasok es persze elis hiszem..sztem nem kellett volna otthonrol eljonnom nemtudom mi ez nem erzem magam depisnek csak nagyon kedvtelennek nem vagyok idegbeteg csak most nem latok kiutat nemtudom mi ez probalom lefoglalni magam de allandoan jar az agyam es mar az oruletbe kerget ezt neha ugy erzem sajat magamnak csinaltam mert mindent elhiszek ugy ossze vagyok zavarodva valami hasonlo sztorik ? Haza menjek ? 27 eves vagyok van parom es egy kozos gyermek de semmi se tud kikapcsolni vagy csak en vagyok ilyen pesszimista?

2014. ápr. 2. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha meg akarsz gyógyulni, keressél egy mélylélektani módszerekkel (KIP, ego-state, regresszió, Rossi, Bradshow, stb.) kezelő terapeutát. Három hónap alatt valószínűleg meggyógyulsz.

Sok sikert!

2014. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gad az nem pánik. Másképp is kezelik, ha kezelik. Nem írtad meg, hogy te jártál e pszichiáternél? Ugyanis az lenne az orvosa ennek a betegségnek.

Jut eszembe: ha nem vagy otthon akkor hol vagy? És miért írsz így írásjelek nélkül?

2014. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam pcihiater nel en kulfoldon elek kaptam gyogyszert is a rokonoknal vagyok a lanyommal
2014. ápr. 3. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!