Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A halolaj (most Eskimo kids)...

A halolaj (most Eskimo kids) mellett adtok-e, érdemes-e, kell-e adni valami más multivitamint, vagy elég a Cebion?

Figyelt kérdés
Válogatós kisfiamnak most jól megjött az étvágya, (igaz ettől még nem eszik meg mindet, csak jól eszik, többet abból amit szeret) éppen elfogyott az üveg immunerősítő, (ISOPRINOSINE) szedi a cebiont, van még vitacolán ami hamarosan elfogy. Nem tudom melyik hozta meg az étvágyát, vagy csak simán magától jött. Mit javasoltok?
2015. febr. 6. 05:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdés nem az, hogy kell-e, hanem hogy szabad-e egyáltalán. ELőször is nézd meg pontosan a halolaj csomagolásán, hogy mennyi a vitamin-tartalma, ennek elvben ott kell lennie. Aztán nézz utána, kérdezd meg a gyerekorvost, mennyi a javasolt napi vitaminadagja egy ennyi idős gyereknek. A magas vitamintartalmú, gyerekeknek ajánlott halolajak (EskimoKids, izlandi Lysi, stb.) mellé átlagos immunerősségű gyereknek nem szoktak kiegészítő vitamint adni, hacsak az orvos nem javasolja, mert minél jobb és tisztább a halolaj, annál nagyobb a természetes vitamintartalma. Ezért érdemes megvenni a jó minőségűt még akkor is, ha esetleg drágább.
2015. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én a Lysi Kid's tőkehalmáj olaj mellett döntöttem most, eddig az Eskimo kids-et szedte.
2015. febr. 9. 06:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Első ránézésre a Cebion2x szirup és a Lysi halolaj megférnek egymás mellett. 3 éves gyermek vitamin és ásványi anyag szükségleteit néztem és hasonlítottam össze a termékekben található vitamin és ásványi anyag szükséglettel.
2015. febr. 9. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!