Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítőként Omega-3 zsírsava...

Testépítőként Omega-3 zsírsavakat milyen formában és mennyit érdemes bevinni a szervezetbe?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy halolaj, illetve lenmagolaj segítségével vihetünk szervezetünkbe esszenciális zsírsavakat. Érdekelne, testtömegtől függően milyen mennyiségben kellene alkalmazni, illetve a kettő közül melyiket ajánljátok. Örülnék, ha írnátok konkrét termékeket is, az ár sajnos fontos szerepet játszik. Köszönöm!

2012. szept. 3. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Haolajból (omega3 kapszula) olyat válassz, amiben a dha és epa zsírsavak összege legalább 300mg. Nekem most Juvita cucc van, az egyik legolcsóbb.

Lenmagolajból két evőkanállal tolok a solio márkából. Van több helyen, bioboltokban, intersparban.

2012. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kapszulából hány darabot érdemes szedni?


Köszi


Mindkettő szükséges, esetleg elég az egyik?

2012. szept. 3. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő kell, mert kell az epa és dha az omega3 kapszulából, a lenmagolajból pedig az omega6 és az alfa linolénsav.

Omega3 kapszulából napi egy elég lehet, persze kettő még jobb :)

2012. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sznofru ***** válasza:
Solio tenyleg jo, en is olyat veszek. Valtogatni szoktam az olajokat.
2012. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül az általatok ajánlott Solio lenmagolajat vettem a SPAR-ban (200ml - 540Ft), halolajból pedig Nature's Prime-ot vettem (90db 1870Ft, EPA=360mg, DHA=240mg).
2012. szept. 4. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Az zsír.:)
2012. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A korrektség kedvéért, mivel én is most vettem észre, leírom, a halolaj kapszula 2 szeme tartalmaz annyi EPA és DHA savakat. Nem vettem észre a trükközést, bár szerintem így is jó vétel volt. :)
2012. szept. 4. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!