Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg használ a Cell-1? van...

Tényleg használ a Cell-1? van valaki aki használja?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi, hogy tényleg eltünteti a terhességi csíkokat a pattanásokat és a hegeket?

2015. febr. 6. 10:58
 1/3 Wolveirne válasza:

A pattanásokat eltünteti, de ettől függetlenül ha tudod, a pattanást kiváltó okot meg kéne szüntetni. Például ha tudod, hogy valamilyen ételallergiád van és pattanások jönnek ki tőle, ha előjön.

Hegek alatt műtéti hegeket értesz? Ha igen, akkor 100%-ban nyilván nem fogja eltüntetni, hanem inkább halványítja és szebb lesz tőle. Én speciel most kezdtem tesztelni egy vakbélműtét után visszamaradt hegen. A pattanásokra már bevált. Ha száraz a bőröd, nem árt egy hidratáló testápolót beszerezned mellé. Nekem mondhatni, száraz bőröm van, de nem vészes, annyira nem szárítja, hogy problémát okozzon. Én ajánlom, hogy kipróbáld.

2015. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én pattanásokra használtam már régebb óta és használom ma is. Nálam bevált, nem rossz termék egyáltalán.
2015. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olyan hegekre gondolok hogy megvágtam magam.
2015. júl. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!