Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koffein Tabletta?

Koffein Tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban vettem 1 doboz, 60db-os kiszerelésű Naturland cég által forgalmazott Koffein tablettát.

A kérdésem a következő lenne: Létezik az, hogy abszolút nem hat nekem?

Egyáltalán nem szoktam fogyasztani kávét semmilyen formában, viszont úgy gondoltam, hogy szükségét érzem a koffeinnak fáradság ellen, valamint hogy növeljem a koncentráció képességem (fáradtan, álmosan kevésbé tudok az oktatásra odafigyelni). 1. alkalom után nem éreztem semmi "pluszt", ugyanolyan fáradt voltam mint eddig, valamint koncentrálni se tudtam jobban.

1 tabletta = 100mg koffeint tartalmaz. Esetleg növelnem kéne a bevett tabletták számát?


Ismerőseim, kik úgyszintén használják ezt a terméket, meglepő tapasztalatokról számoltak be nekem: felpörögtek tőle, nem lettek álmosak-fáradtak, volt akinek a feje fájt, s volt akinek a pörgés mellett rángatott a keze, szeme stb...(ők is 1 tablettát vesznek be 1 alkalommal) Idáig mindenkinek bevált, de valahogy nekem nem igazán akar...


Segítőkész, értelmes válaszaitokat előre is köszönöm szépen!



2015. febr. 8. 18:01
 1/1 anonim válasza:
Igyál maté teát, vagy próbáld ki a guarana tablettát!
2019. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!