Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ostoba voltam. Megbantam....

Ostoba voltam. Megbantam. Orvoshoz meg nem szeretnek menni ilyen miatt. Felelotlen is voltam. Szerintetek ez mar koffein- mergezes?! Es 5tabletta mennyi ido, mig kiurul a szervezetbol?!

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon durvan (szerintem) mergezest kaptam nem kaptam levegot, legszomjam volt, szorult a tudom, remegtem iszonyatosan, hisztiztem ,minden miatt ideges voltam es a gyomrom szurt, mar attol feltem megemeszti sajat magat es meghalok(bar alapbol hisztis vagyok es neha feltunoskodom) depresszioba estem de nagyon durvan, eloszor rohogtem a semmin, aztan sirtam egyfolytaba mert azon gondolkodtam :hogy meghalok, vagy a szuleim halnak meg elobb es vegig kell neznem, aztan hogy mi van a halal utan,majdnem beleorultem... , ugy ereztem el fogok ajulni ugralt a vernyomasom nagyon szarul voltam. Jeg hideg volt a kezem kozbe forro voltam es a legrosszabb, hogy ram jott a legdurvabb halalfelelem.

2014. jún. 17. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj!
2014. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már lecsengett az az állapot, akkor megmaradsz. Igyál sok vizet, egyél sósat, és pihenj. Egy ideig pedig hanyagolj mindenféle serkentő szert.
2014. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy erted, hogy 'megmaradsz' ?:S ha meg erzem a hatast, akkor meghalok? Igy is kepzelodom, ne ijesztgess.
2014. jún. 17. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékű koffein okozhat halált. Pl. hatvan csésze kávé egy nap már veszélyesnek mondható. De nem, nem lesz semmi bajod. Látod, most is vígan írogatsz ide, pedig tegnap vetted be azt a sokat. Valószínűleg, ha átlépted volna a mennyiséget, akkor nem így tennél.
2014. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne viccelj, ot koffeintablettanyi mennyisegbe keptelenseg belehalni, en minden nap magamhoz veszem ezt a mennyiseget koffeinbol mar vagy husz eve, van hogy ennel joval tobbet is es a vilagon semmi bajom sincs tole.Valoszinu nincs hozzaszokva a szervezeted, es kisse tobbet kapott a kelletenel. Ami tortent, az koffein altal kivaltott panikroham. Valoszinu alapbol is hajlamos vagy panikbetegsegre. A tegnap beszedett tablettak mara kiurultek, de lehetsz meg ugymond masnapos a hirtelen koffeintulterhelestol. Viszont egyeb lelki bajod is lehet, mert csak ugy nem szedunk be tablettakat. Lehet hogy politoxikoman vagy. Miert szedted be a tablettakat, tanulni akartal, ebren maradni, vagy csak ugy?
2014. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a koffeintablettától van, egy tabletta kb. egy eszpresszónyi koffeint tartalmaz.

Sürgősen keress fel egy orvost és beszélj a szüleiddel!

2014. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azert vettem be oket, mert valahol hallottam rola, es tudjatok en olyan vagyok, hogy mindent ki akarok probalni. (Szinte mindent) es meghallottam valahol, felkeltette az erdeklodesem, mar vettem is a gyogyszertarba azonnal. Es az tok atlagos, hogyha 1-et v 2-ot beveszek, ezert puff, 5-ot...(nem szeretem az atlagos dolgokat,gyerekes de ez van) Egyebkent dolgoztam, nagyon koran keltem, 7-kor kezdtem a melot, es 11 oraztam. Na ez egy 17 eves gyereknek nem epp kellemes. Majdnem bealudtam!!!!!Meg alapbol sosem kaveztam, energyt se szoktam inni csak ha vesznek nekem ;)
2014. jún. 17. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:
politoxikoman vagy, jol sejtettem. hat ha igy folytatod, fogsz meg igy jarni parszor. esetleg beszelhetnel errol valami szakembernek, persze az is lehet hogy kinovod. jobbulast
2014. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cli_hlt ***** válasza:
A koffeint nagyon könnyű túladagolni, többet ne csinálj ilyet. Ha ezt most olvasod, akkor már nem lesz semmi bajod.
2014. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!