Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányom semmiféle...

6 hónapos kislányom semmiféle folyadékot nem hajlandó meginni. (tea, víz, gyümölcslé) Csak tápszert és anyatejet iszik. Néha már főzeléket is és gyümölcspépet is eszik, de félek, hogy folyadék nélkül nem lesz egészséges! Erőltessem a folyadékot?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiammal is volt ilyen gondom, már próbáltam mindenfélét adni neki, nem itta. Aztán eszembe jutott, hogy megpróbálom másik cumisüvegből, és azóta iszik mindent. Próbáld ki, hogy másból adsz mint eddig, lehet pohár, vagy csőröspohár is.

Sok sikert.

2008. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg szilikonos, puha csőrű pohárból itatni, DM-ban vettem, valami Nuby vagy Nüby a márkája. A fiam is csak azóta iszik folyadékot, mióta ezt beszereztem. Egyébként ha sokat szopizik a kaják után, akkor szerintem biztos hogy elég neki a folyadék, jelezné ha kevés lenne.
2008. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom akkor kezdett el inni amikor már napi kétszer kapott szilárdat.Addig csak a tápszer volt semmi más
2008. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!