Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora köröm kell a gél lakkhoz?

Mekkora köröm kell a gél lakkhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. szóóval. 14 vagyok, folyamatosan rágom a körmöm, ami eléggé le van már rágva. 5 nap múlva tesómnak műkörmöt csinálnak, ezért elkísérem, és ha minden igaz, én is kapok egy szép gél lakk réteget. Eldöntöttem, erős leszek.. Péntekig nem rágom le. A körmös bármekkora körömre fest gél lakkal? Vagy itt is az a szabály, hogy minimum túlérjen a bőrön? Mert ha lenne egy szépen kilakkozott körmöm, nem rágnám le.. Szóval mekkorára fest?? És mit tegyek, hogy ne rágjam?? (Gumikesztyűt nem húzok, iskolában hülyén nézne ki, meg amúgy is levetetik. Keserű körömlakkot is lerágom, meg enni sem tudok tőle, mert átveszi a kajám azt a keserű ízt. Például ha szotyizok. )

2015. febr. 15. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
bármilyen körömre csinálnak.
2015. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2015. febr. 17. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!