Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az energia italtol mennyire...

Az energia italtol mennyire lehet bajom?

Figyelt kérdés
Altalaba cigizes utan neha szoktam inni es ez a 2 igy nagyon karos? Es ha igen mikre?

2015. febr. 18. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A keringésnek rohadtul nem tesz jót, növeli a pulzusszámot és a vérnyomást is, a cigaretta pedig szűkíti az ereket. Beszűkült erek+magas vérnyomás nem túl jó kombináció.
2015. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pont olyan bajod lehet az energiaitaltól mint a kávétól is. ráadásul cigivel párositva még a tüdőd is gallyra mehet (ha külön külön nézed őket és összeadod a káros dolgokat akkor kijön menynire káros a kettő együtt) :D
2015. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha leírja neked valaki abbahagyod őket? Nekem csak cigitől meghalt vagy 4 ismerősöm, elég volt napi 4-5 doboz cigi+teát ittak mellé nem is energia italt... Volt olyan osztálytársam aki elájult amikor 4 üveg energiaitalt ivott meg pedig nagy darab férfi volt, igaz az még a régi red bull volt a 90-es évek közepén.
2015. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

attól függ, ahogy az előttem lévő válaszoló írta is, 4-5 doboz cigit szívtak az ismerősei meg azt-azt, és belehaltak. attól függ szerintem mennyit fogyasztasz. én kb. fél doboz cigit szívok el naponta + 2 kv (energiaital meg úgy évente 3-4x 0.2dl)

kisebb mértékben nem lehet tőle különösebb bajod

2015. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!