Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok energia italtol elmehet a...

Sok energia italtol elmehet a pár hetes gyermekem?

Figyelt kérdés
fontos
2011. márc. 10. 08:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Most azért iszod, mert nem szeretnél gyereket?

Mert ahogy anyám mondaná, ha egy gyerek kapaszkodik, akkor kapaszkodik, koplalhatsz, ihatsz, fejen is pöröghetsz, a gyerek elveszi azt ami neki kell.

Ahogy szokás mondani, kegyetlen a sors, aki nem vigyáz magára, és nem akar gyereket, annak megadatik, aki meg próbálkozik, annak nem jön össze.


Viszont, ha sokat ittál és nem tudtál a babádról, akkor ne igyál többet.

2011. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét.
2011. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
azért mert el nem vetethetem nem is tervezem mert szeretném is megtartani csak ha buliba megyek lesz e vmi baja töle!
2011. márc. 10. 08:32
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de nem túl egészséges. Nem hinném, hogy az energiaital öl. Utána kell nézni pontosan mi van benne, és az egyes összetevőket mind megnézni, milyen hatással vannak a magzatra. De általában rájuk van írva, hogy terhesen nem lehet fogyasztani őket, így eléggé károsnak ítélném. Ha abból indulsz ki, hány alkoholistának, dohányosnak és drogosnak születik gyereke (más kérdés, hogy egészséges e), amik jóval károsabbak szerintem, és mégis kifejlődik a baba, így nem hiszem, hogy az energiaital megölné a magzatot. Nem tudom mennyit fogyasztottál, de én például 3-nál többet egyszerre az életben nem ittam meg, mert a 3. után mozogni is alig tudtam, olyan voltam mint egy parkinzonkóros, remegtem egész testemben. Mennyit ittál meg?
2011. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A túl sok koffein növelHETI a vetélés esélyét. Napi egy-két kávé még beleférhet, de jobb ilyenkor egészséges, minőségi dolgokat fogyasztani, az energiaital a legnagyobb jóindulattal sem mondható egészségesnek, rengeteg benne a koffein és a kálium.
2011. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

hát sajnos én már függö vagyok ugy napi 5-6 db de probálok leálni rola !

Lényegében akkor el nem veszithetem igaz?

2011. márc. 10. 08:35
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha buliba mész, ne igyál csak gyümilét, de egyébként se a füst, se az ordító zene nem tesz jót a magzatnak. Egyébként meg hamarabb fog valaki tánc közben hasbalökni, mint meghalna a magzatod az energiaitaltól.
2011. márc. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
értem okés kössy mindenkinek a tanácsot
2011. márc. 10. 08:37
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most látom, hogy 5-6, nem hittem volna, hogy valaki képes ennyit meginni belőle. Hát ennyi már lehet, hogy végez....pusztítást. Ennyit semmmiképpen ne igyál. Ha nem is öli meg a babád, úgy fog megszületni, hogy koffein függő lesz.
2011. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
okés kössy
2011. márc. 10. 08:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!