Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ultrahang szerint nincs hasi...

Ultrahang szerint nincs hasi sérvem, viszont tünetek megvannak. Benézhették? Vagy kezdődő sérv? Fájhat mástól is tüsszentéskor, köhögéskor?

Figyelt kérdés

Amikor megfáztam akkor késszúrásszerű fájdalom volt, 1-2 hétre elmúlott, most tornáztam és újra elkezdem érezni, hogy fáj egy picit alaphelyzetben is, kidudorodás nincs ami kitapintható. Nagyon megvagyok ijedve!

Ha nem kezdődő sérv mitől fájhat?


2015. febr. 20. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
becsipodik egy bel vagy ideg. majd a helyere razodik idovel. (nem vagyok orvos)
2015. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2015. febr. 20. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol van a fájdalom? Lehet műtéti összenövés, bélgyulladás következménye is. Nekem szokott időnként előjönni ilyen fájdalom. Vizesruha, Bioptron lámpa, kamilla-cickafark tea, Gasztro 825 szokott segíteni.
2015. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt soha hasi műtétem..., sem szülés.
2015. márc. 1. 19:29
 5/5 anonim válasza:
Nekem "benézték". Egyet láttak ultrahangon (ott már áttüremkedett a bél), de mikor felvágtak, hármat találtak... vagyis kettőt nem láttak ultrahanggal sem.
2015. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!