Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez vagy mitől és...

Miért van ez vagy mitől és mit csináljak? (Jól jönne pár gyors válasz)

Figyelt kérdés

kb 10-15 kilóval kevesebbnek látszok, mint amennyit a mérleg mutat. Már idegesít, hogy széles a csípőm és a combom is (de mégsem zsír). Látszok kb 55-nek közbe meg 69-70 vagyok. Mitől lehet ez és mit tudnék vele csinálni? Nem eszek sokat, 5-6 óra után nem eszek, szoktam mozogni is akkor mi lehet a baj? Fontos lenne, hogy ne mutasson olyan sokat...suliba nem merek soha ráállni a mérlegre, de a védőnő vagy a tesitanár rá erőszakol :D (más szót nem találtam :D) én magamtól soha, ha ráhúznak csak akkor, mert ha nem állnék rá akkor mehetnék az igazgatóhoz -.-" Fontos lenne a válasz *-*

13/L...


2010. febr. 12. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de mit számít, hogy mit mutat a mérleg?

Az a lényeg, hogy nézel ki. Attól félsz, hogy kinevet valaki? "Úúúristen 15 kilóval többet mutat a mérleg, mint amennyinek látszik!" Ettől félsz?

Mondd azt, hogy ez izom, mert sokat sportolsz..

2010. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!