Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichologusnak mi az amit...

Zsani123 kérdése:

Pszichologusnak mi az amit titokbab kell tartania, es mi ag amit elmondhat rendornek illetve szulonek?

Figyelt kérdés

elore megkernem, hogy aki azert irna ide, hogy leminositsen..NE, KOSZONOM!

a kerdesem az lenne, hogy pszochologushoz fogok menni, viszont nem vagyok nehany dologgal tisztaban.17eves lany vagyok.eleg reg ota vagdosom magam, mellette fuvezem is.ha en ezt elmondom a pszichologusnak, kit ertesithet errol? Esetleg ha pszichiatriat fogja javasolni? Ok kit ertesithetnek errol?szulonek vagy rendoroknek szolhatnak?

vagy ezt is titokbatitokban kell tartaniuk? koszonom elore is.


2015. febr. 22. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv! Jártam már több szakembernél, de azért ne vedd készpénznek a válaszom. A pszichológust elvileg köti a titoktartás, bár jó kérdés, hogy mi van, ha úgy látja, hogy életveszélyben vagy. A füvet szinte biztos vagyok benne, hogy nem fogja elmondani, csak megpróbál lebeszélni róla. Furcsa, hogy a szüleid nem látják rajtad. A vagdosás viszont már más, azzal lehet, hogy pszichiátriára küld, de talán inkább igyekszik majd feltárni a lelki okait.
2015. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pszichológus csak azt mondhatja el, ha másokra nézve veszélyes lennél: pl meg akarsz valakit gyilkolni vagy hasonló, illetve ha kábítószert árulnál.

Amit magaddal teszel, azt nem.

Pszichiátriára csak psziáter utalhat be, egy pszichológus nem, mert ö nem orvos.

2015. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor biztosan nem mond senkinek semmit?:) nem vooltam biztos abban hogy a furol nem szolhat, foleg ugy hogy ugye kiskoru vagyok.
2015. febr. 22. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:

"nem vooltam biztos abban hogy a furol nem szolhat, foleg ugy hogy ugye kiskoru vagyok."



Nem hiszem, hogy szól, viszont biztosan el fog tanácsolni tőle. Ha pedig nem hallgatsz a tanácsára, akkor kérdés, hogy minek jársz hozzá egyáltalán. Arra nem gondoltál még, hogy a vagdosás és a fű összefügghet?

2015. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha arra celzol, nem a sipi miatt vagdosom magam.az mar egeszen 7-8-9 vagy tobb evvel ezelott kezdodott.
2015. febr. 23. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!