Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S fogyni akarok 12/L...

S. O. S fogyni akarok 12/L hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 12/L 155 cm 54 kg vagyok fogyni akarok de diéta nélkül irjatok oldalakat legszi ahol fogyashoz valo gyakorlatok vannak(sport) legyszi nagyon fontos lenne oldalakat is irhattok vagy tanacdot is adhattok es ha lehet 2honap vagy kevesebb ido alatt szeretnek 5-10 kilot

2015. febr. 27. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
12 évesen miért akarsz fogyni? Én 14 évesen fiúként voltam 80 kilós, majd hónapok alatt 20 centit nőttem és most tartok 195-nél és 82 kg-nál, ami kevés. Bízd a súlyodat a természetre, 21 éves korodig nem is ajánlatos fogyózni. Diéta nélkül pedig neki se kezdj, ha már mindenképpen fogyni akarsz, mert az ételek amitől "hízol" (nem mintha sok lenne a súlyod..), azok ígyis-úgyis hízlalni fognak, akár elmész naponta 4km-t futni akár nem.
2015. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom meg fejlodom.... Mindenki ezt mondja de nekem most azert fontos mert igy nem szeretem magam(tudom ez egy kicsit olyan izen hangzik) meg a sulinkban kitalaltak hogy felmereskent gyakorlatokat kell csinalni meg magassag testsuly zsirtomeg meres es az osztalyban mindenki vekony csinos csak en nem.....
2015. febr. 27. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

2 hónap, vagy kevesebb alatt ne akarj ilyen sokat fogyni, mert rámegy az egészséged és a bőröd is ronda lesz. Mozogj többet, futás, kerékpározás, is jó, ne használj liftet, naponta mássz végig párszor 10 emeletet, az egyik legjobb torna és táplálkozz normálisan, vitamindúsan, mert most arra van szükséged.

Majd ezután fogsz még nyúlni és változik az alakod, ne menj a fogyózó majmok után, légy boldog, hogy még kislány vagy.

2015. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!