Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok. Több, mint fél éve munkát keresek. A szüleimmel lakom. Anya vagy elrontja az örömömet vagy túlaggódik mindent. Apától folyamatosan kapom a számonkéréseket. Nyilván el akarok költözni, de munka nélkül nem lehet. Tavaly, mikor nem itthon laktam sokkal kiegyensúlyozottabb voltam. Járok egy tanfolyamra, de az csak heti egy nap van, így más társaságom nem nagyon van.

Szeretnék a barátaimmal találkozni vagy a barátommal, velük mindig feltöltődöm, de mindenkinek borzasztó sok dolga van (szakdolgozatot írnak, mellette suli és munka is van nekik - informatikusok, én nem értek hozzá). Velük kéthetente egyszer, a barátommal havonta egyszer tudunk találkozni (persze telefonálunk, de az olyan kevés - most lett köztünk egy nagy távolság).

Így talán nem tűnik olyan nagy problémának, de az egyedülléttől, anya folyamatos aggódásaitól kezdek depressziós lenni. Honnan lehetne töltekezni?



2015. márc. 1. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportolj! Például járj el naponta futni. És persze minél előbb keress munkát, egyrészt hogy el tudj költözni, másrészt a munkanélküliségtől is lehetsz depis.
2015. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fél éve mindennap munkát keresek!

Köszi egyébként a választ! :)

2015. márc. 1. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!