Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csíkozódik néha a...

Miért csíkozódik néha a látásom, olyan fényesen?

Figyelt kérdés

Picit hülyén irtam le... :)

De mostanában néha 1 picit apró fényes csíkok "szaladgálnak" végig a szememen... vagy nem tudom, hogy hogy magyarázzam meg. Elősször azthittem hogy egy csomó valami esik előttem és próbáltam elhesegetni, csak akkor jöttem rá, hogy a szememmel van valami... Ez normális? Ritkán van, csak mostanában jött elő...


Olyan szivárványszinü, úgy értem ahogy a fény megtörik rajta, aprók, és viszonylag gyorsan mennek... Néha sok, máskor kevés. Csak mostanában egyre többször...

Amúgy a látásommal nins baj, eleget is pihenek. Na jó, az elmult években a távollátásom, olyan 20-30 méterre lévő emberek arca sokszor már elmosódik... :) de ennek ahoz nincs kze, mivel közelre nézek általában amikor ez történik.



2015. márc. 1. 22:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Retinaleválás de csak kezdetleges volt szerencsére.

Tényleg nagyon szépen köszönöm! :)))))


Azt mondta az orvos hogy meg is vakulhattam volna rövid időn belül :S :)

2015. márc. 7. 20:54
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia


Hogy zajlik egy ilyen műtét?

2015. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!